Insolvenz Ronald Schmitt

Maandag 08 juli 2024

Helaas hebben de Duitse meubelfabrikanten het nog steeds zwaar. Het nieuwste slachtoffer van economische problemen is Ronald Schmitt Design. Het bedrijf heeft op 26 juni een aanvraag tot opening van een insolventieprocedure ingediend.
Insolvenz Ronald Schmitt

Foto: Ronald Schmitt startte ooit met het bedrijf in 1958.

 

 

In 2013 werd het dreigende faillissement van het Ronald Schmitt Tische afgewend door een team van investeerders bestaande uit de particuliere investeerder en managing partner Claus Lenzmann en de Wiese familie. Als onderdeel van het proces kreeg het bedrijf de nieuwe naam Ronald Schmitt Design.

 

In 2020 trad de in de branche bekende persoonlijkheid Christian-Lutz Neubert toe als partner en nam vervolgens alle aandelen en management over. Hij moest bij Ronald Schmitt zorg dragen voor de collectieontwikkeling, en daarnaast werd de hele merkidentiteit veranderd.

 

Helaas bleek dit niet succesvol (genoeg): de rechtbank heeft advocaat Olaf Spiekermann van advocatenkantoor Brinkmann & Partner aangesteld als voorlopig insolventieadviseur van het bedrijf.

 



Links

www.ronald-schmitt.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, beurs, show, event, evenement, bed, ledikant, bedtextiel, overtrek, boxspring, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, kapstok, stoel, eetkamer, fauteuil, dressoir, trends, woontrends, interieurtrends, personalia, organisatie, #ronaldschmitt, failliet, faillissement, bankroet, overname, curator, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, #failliet, #ronaldschmitt

Gerelateerd nieuws
HNI neemt Steelcase over
De Amerikaanse kantoormeubelspecialist HNI Corporation neemt branchegenoot Steelcase Inc. over voor circa $ 2,2 miljard. De overname, op 4 augustus bekendgemaakt, brengt twee grote spelers met complementaire portfolio’s en dealernetwerken samen.
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Nieuwe vakevents dichterbij
De twee nieuwe vakevents voor de retailbranche van de Trade Mart Utrecht, Jewels & Luxury en Kitchen & Design Days 2026, komen er aan. Maar eerst nog de najaarseditie van de Retailbeurs .
lees verder
 
Moll Funktionsmöbel stopt
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden