Insolvenz Ronald Schmitt

Maandag 08 juli 2024

Helaas hebben de Duitse meubelfabrikanten het nog steeds zwaar. Het nieuwste slachtoffer van economische problemen is Ronald Schmitt Design. Het bedrijf heeft op 26 juni een aanvraag tot opening van een insolventieprocedure ingediend.
Insolvenz Ronald Schmitt

Foto: Ronald Schmitt startte ooit met het bedrijf in 1958.

 

 

In 2013 werd het dreigende faillissement van het Ronald Schmitt Tische afgewend door een team van investeerders bestaande uit de particuliere investeerder en managing partner Claus Lenzmann en de Wiese familie. Als onderdeel van het proces kreeg het bedrijf de nieuwe naam Ronald Schmitt Design.

 

In 2020 trad de in de branche bekende persoonlijkheid Christian-Lutz Neubert toe als partner en nam vervolgens alle aandelen en management over. Hij moest bij Ronald Schmitt zorg dragen voor de collectieontwikkeling, en daarnaast werd de hele merkidentiteit veranderd.

 

Helaas bleek dit niet succesvol (genoeg): de rechtbank heeft advocaat Olaf Spiekermann van advocatenkantoor Brinkmann & Partner aangesteld als voorlopig insolventieadviseur van het bedrijf.

 



Links

www.ronald-schmitt.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, beurs, show, event, evenement, bed, ledikant, bedtextiel, overtrek, boxspring, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, kapstok, stoel, eetkamer, fauteuil, dressoir, trends, woontrends, interieurtrends, personalia, organisatie, #ronaldschmitt, failliet, faillissement, bankroet, overname, curator, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, #failliet, #ronaldschmitt

Gerelateerd nieuws
Verdere daling consumentenvertrouwen
Het consumentenvertrouwen in Nederland blijft dalen. Ook het moment voor doen van grote aankopen wordt steeds ongunstiger voor de consument.
lees verder
 
Nieuwe accountmanager Intr Utrecht
lees verder
Groei Intergamma
Intergamma, het bedrijf achter de Gamma– en Karwei-bouwmarkten, heeft de omzet en marge in 2025 zien stijgen, zo blijkt uit het jaarverslag.
lees verder
Fonq en Naduvi verkocht
De curatoren van woonwebwinkel Fonq hebben de handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht. Dat melden verschillende media op basis van informatie uit het faillissementsdossier.
lees verder
 
Vernieuwde Meubelbeurs wereld
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden