Inschrijving noviteiten Facilitair & Gebouwbeheer sluit

Zaterdag 19 december 2015

Weet u nog innovatief nieuws op het gebied van facilitair management of gebouwbeheer? Tot en met aanstaande woensdag 23 december kan dit nog aangemeld worden voor de FGNoviteitenprijs 2016.
Inschrijving noviteiten Facilitair & Gebouwbeheer sluit

Daartoe roept de organisatie van de vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer op. Deze beusr wordt van 13-15 januari 2016 wordt gehouden in de Brabanthallen in ’s-Hertogenbosch. De uitreiking van de prijs zal op woensdag 13 januari op de beursvloer plaatsvinden.

Een energiezuinige variant van een product, automatisering van processen, hergebruik van grondstoffen of bijdragen aan een gezonde werkomgeving zijn goede voorbeelden van mogelijke inzendingen. Een onafhankelijke vakjury zal eind december kiezen welke vijf noviteiten genomineerd worden.

Het meedoen aan de FGNoviteitenprijs is voor standhouders gratis, niet standhouders betalen per noviteit een bijdrage van € 195. Aanmelden kan via www.fgnoviteiten.nl

Om de vakbeurs te kunnen bezoeken moeten bezoekers zich (voor)registreren voor een gratis bezoek aan de vakbeurs, wat kan via deze link.

 



Links

www.fgnoviteiten.nl
www.vakbeursfacilitair.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, project, kantoor, hospitality, facilitair, gebouw, beheer, beurs, event, show, evenement, tentoonstelling, FGNoviteitenprijs

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe directeur Kees Smit
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Domotex Middle East afgelopen
De editie van de vloerenbeurs Domotex Middle East is onlangs succesvol afgesloten in Dubai, zo meldt de beursoriganisatie.
lees verder
Groei aanbod op FFD
Flanders Flooring Days (FFD) groeit stevig en meldt een nieuws recordaantal deelnemers die in juni rondom Kortrijk te zien zijn.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden