Inschrijving Meubelcongres geopend

Vrijdag 03 juni 2022

Op 21 juni vindt de volgende editie van het Meubelcongres plaats in Mechelen, georganiseerd door De Navem, de Nationale Vereniging van Meubelhandelaars.
Inschrijving Meubelcongres geopend

Het Navem congres zorgt voor een jaarlijkse dosis inspiratie. Presentaties en netwerkmomenten zorgen ervoor dat de bezoeker volgens de organisatie weer helemaal up-to-date is. Na het congres kunnen zij achteraf de presentaties downloaden via een profiel en bijbehorend paswoord.

 

Het thema van dit jaar is: Fit for the Future. 'Maak uw bedrijf futureproof, met een nieuw ecosysteem, en op zoek naar de meerwaarde, op het vlak van prijs, verkoop en mensen.' Inschrijven is vanaf nu mogelijk.

 

De eerste lezing wordt gegeven door Timothy Desmet, cognitief psycholoog en professor aan de VUB. Gevolgd door Guy De Vleeschauwer, fulltime coach, trainer en consultant in de domeinen Sales, Leadership, Management-Coaching, Communicatie en Personal Skills.

Na de pauze komen Inge van Belle van Herculean Alliance en Rik Vera van Nexxworks aan het woord.



Links

www.navem.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, navem, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, lokaal, held, lokale, #navem, #fedustria

Gerelateerd nieuws
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
Incoda in de startblokken
Incoda 2026 staat in de startblokken: drie dagen inspiratie, innovatie en ontmoetingen voor de complete interieurbranche in Gorinchem.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden