Ikea richt zich op gamers

Vrijdag 24 september 2021

Ikea lanceert, in samenwerking met het gamersmerk Republic of Gamers (ROG), een collectie die speciaal is ontworpen voor gamers. Er zijn wereldwijd 3 miljard* gamers: een grote groep die volgens Ikea vaak nog wordt vergeten als het gaat om oplossingen voor een beter leven thuis.
Ikea richt zich op gamers

De collectie bestaat uit meer dan dertig designvolle, ergonomische en betaalbare meubels en accessoires, die volgens Ikea bijdragen aan een optimale game-ervaring. Denk aan een bureaustoel met een extra flexibele hoofdsteun, een multi-verstelbaar bureau en een muisdraad kabelbungee, zodat de muis makkelijk beweegt. De collectie is vanaf oktober online en in alle Ikea winkels verkrijgbaar.

 

Alle producten zijn zo ontworpen dat gamers volledig in het spel kunnen opgaan en optimaal kunnen presteren. Zo kan het Uppspel bureau in hoogte versteld worden en gebruik je de uitsnede voor het kabelmanagement. De Matchspel stoel geeft extra steun aan de onderrug en heeft een rugleuning van gaas die voor een goede ventilatie zorgt. De metalen computerhouder heeft vier wieltjes waardoor de computer gemakkelijk verplaatst kan worden. De Lanespelare mok en bekerhouder zorgen dat een drankje op zijn plek blijft en met het Uppspel ophangbord kan alle hardware worden opgeborgen. Tenslote is er de Laneselare ringlicht met telefoonhouder.



Links

www.ikea.com

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, online, retail, winkel, interieurwinkel, detaillist, keten, woonwinkel, e-commerce, #ikea,

Gerelateerd nieuws
 
Alize outdoorlijn van Kettal
lees verder
Artifort in Milaan
Artifort presenteert tijdens Salone del Mobile vier nieuwe ontwerpen en twee herintroducties. De collectie wordt vanaf 21 april officieel gelanceerd en is te zien in hal 22, stand B39.
lees verder
Grootse daling consumentenvertrouwen
Het vertrouwen van consumenten in Nederland verslechtert in april fors verder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het consumentenvertrouwen gaat van -30 in maart naar -44 in april.
lees verder
 
Leolux toont Olen en Milo
lees verder
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden