Indian Summer in slaapkamer

Woensdag 12 oktober 2022

Mood!t, een nieuwe label van De Witte Lietaer, heeft bed- en badlinnen voor het hele gezin en is ook nog eens heel betaalbaar.
Indian Summer in slaapkamer
Indian Summer in slaapkamer Indian Summer in slaapkamer Indian Summer in slaapkamer

Met Mood!t creëer je zelf een cozy sfeer in je slaapkamer en badkamer. Experimenteer met opvallende of juist rustige kleuren en voel de vibe van een kleurrijke Indian summer. Zo ga je samen speels en kleurrijk door het leven.

 

Kinderen vinden het heerlijk om te wonen in een huis vol kleur en afwisseling. En om een eigen handdoek te hebben of een eigenwijs dekbedovertrek. Mood!t : it’s yours. Jong of oud, speels of sereen, rommelig of strak: voor elk wat wils.

 

Gebruik dit seizoen herfstkleuren als cactus en oranje, maar bijvoorbeeld ook een contrasterende kleur als navy blue. Niet alles hoeft binnen de lijntjes te zijn als het maar gezellig is. Binnenkort komt het merk van De Witte Lietaer ook met nieuwe kleuren en dessins en een lekker warme fleece poncho.

 

De kwaliteit van de producten is goed en hebben tevens een Made in Green-label van Oekotex. Dit is een traceerbaar productlabel voor alle soorten textielproducten die zijn vervaardigd in milieuvriendelijke fabrieken onder veilige en sociaal verantwoorde arbeidsomstandigheden. Het verzekert de consument er tevens van dat het product is gemaakt van materialen die op schadelijke stoffen zijn getest.

De dekbedovertrekken zijn verkrijgbaar vanaf € 59,95.



Links

www.moodithome.com
www.dwl.be

Tags

nieuws, interieur, slapen, dekbedden, textiel, kleurrijk, merk, jong, dynamisch, duurzaam, materiaal, sociaal, arbeidsomstandigheden, jong, speels, vibe, kussenslopen, hoeslakens, #dwl, #dewittelietaer, #moodit, #mood!t, #oekotex, #madeingreen.

Gerelateerd nieuws
Beurstrio presenteert plannen
Het beurstrio Ambiente, Christmasworld en Creative World breidt zijn positie als wereldwijd centrum voor moderne lifestyle, seizoensdecoratie en creatieve doe-het-zelfproducten verder uit en tilt netwerken tegelijkertijd naar een nieuw niveau.
lees verder
Beste scores in woonbranche
Auping, Ikea en Hornbach zijn de supersterren in een onderzoek binnen de woonbranche. Deze partijen hebben de beste positionering en scoren hoog op de waardestrategieën ‘beste proces’, ‘beste product’ en ‘beste service’.
lees verder
Nieuwe directeur Van Landschoot
Het Belgische familiebedrijf Van Landschoot viert op 2 september 2025 zijn 100-jarig jubileum. Tegelijkertijd start Dieter Verschuere officieel in zijn nieuwe functie als commercieel directeur.
lees verder
Groei detailhandel in juli
De Nederlandse detailhandel zet 5% meer om in juli, ook de winkels in woninginrichting laten een duidelijke groei zien.
lees verder
Onderzoek toekomst Home Fashion Group
Verschillende media melden dat er een onderzoek is gestart naar de toekomst van Leen Bakker en Kwantum.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden