Incoda en Bedding House

Donderdag 20 juli 2023

Bedding House heeft een samenwerking afgesproken met Incoda voor activiteiten op het festivalplein tijdens de beurs.
Incoda en Bedding House
Incoda en Bedding House Incoda en Bedding House

De organisatie van Interieur Collectie Dagen (Incoda), dat plaatsvindt op 24, 25 en 26 september in Evenementenhal Gorinchem, maakt bekend dat er een samenwerking is gestart met Bedding House. Het Nederlandse familiebedrijf dat zich heeft gespecialiseerd in het ontwerpen en distribueren van bed- & badtextiel gaat meer inspiratie bieden op het centrale festivalplein tijdens InCoDa 2023.

 

'Wij zijn ontzettend trots dat wij een samenwerking met het mooie merk Bedding House mogen aankondigen en samen met hen de bezoekers van Incoda meer inspiratie mogen bieden. Het bedrijf is 45 jaar gespecialiseerd in het aankleden van een slaapkamer en aankomende editie gaan ze dit doen middels een speciale stijlkamer op Incoda’s Interieur Festival. Verder wordt dit in samenwerking gepresenteerd met de deelnemende bedrijven in raamdecoratie, vloeren, wandbekleding en stoffering, zoals Heditex | Meister, Qurails en Elti,' zegt Patricia Baum, accountmanager van Incoda.

 

Managing director van Bedding House, Henriëtte van Beynum: 'Wij kijken er naar uit onszelf te presenteren op het hooggewaardeerde vakevenement Incoda. Als marktleider in bed- en badtextiel, met eigen design-studio, streven we ernaar met onze collecties de ‘wow-factor’ te creëren. We willen ondernemers inspireren en, vanuit onze full-service gedachte, hen waar mogelijk helpen in hun ondernemerschap.'

 

De stijlvolle slaapkamer zal samen met onder andere het eerder bekendgemaakte Tiny House in samenwerking met interieurarchitectenbureau Beekmans Design, het masterclass programma op Incoda’s Stage en meer plaatsvinden op Incoda’s Interieur Festival.

 

Registreren voor gratis toegangskaarten voor Incoda kan hier.



Links

www.interieurcollectiedagen.nl
www.heditex.com
www.beddinghouse.nl
www.elti.nl
www.qurails.nl
www.meister.com

Tags

nieuws, interieur, beurs, tentoonstelling, presentatie, samenwerking, exposant, festival, feest, design, tinyhouse, bedtextiel, badtextiel, vloeren, gordijnen, designstudio, raamdecoratie, vloeren, stoffering, interieurarchitect, woonwinkels, fabrikanten, masterclass, interieurfestival, inspiratie, #evenementenhal, #incoda, #interieurcollectiedagen, #beddinghouse, #meister, #heditex, #qurails, #elti, #beekmansdesign, #evenementenhal, #gorinchem

Gerelateerd nieuws
Klassiek design met trendy kleuren
Vloerenfabrikant Interface brengt vernieuwde kleurstellingen voor de Noraplan Stone rubbervloercollectie op de markt.
lees verder
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder
 
Te weinig aandacht voor retail
lees verder
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder
 
Vier keer andere wandbekleding
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden