In- en Outdoor meubelstoffen Kobe

Maandag 23 januari 2023

Kobe introduceert met Easy & Safe indoor & outdoor vlekvrije meubelstoffen, die overal toepasbaar zijn.
In- en Outdoor meubelstoffen Kobe
In- en Outdoor meubelstoffen Kobe In- en Outdoor meubelstoffen Kobe In- en Outdoor meubelstoffen Kobe In- en Outdoor meubelstoffen Kobe

Belangrijk nieuws van Kobefab voor dit jaar is de lancering van de Easy & Safe Indoor/Outdoor collectie van het merk Kobe. Naast een nieuwe Essentials collectie werd recent ook al een nieuwe 'reguliere' Easy & Safe FR-collectie gepresenteerd.

 

Deze nieuwe Easy & Safe Indoor/Outdoor collectie stoffen zijn ontwikkeld en ontworpen met de focus op het creëren van mooie meubelstoffen die overal, ook buiten/outdoor, toepasbaar zijn. Drie zachte, natuurlijke stoffen met textuur in matching kleuren zorgen voor een combi die makkelijk toe te passen is in alle interieurstijlen, maar dus tevens zowel binnen als buiten te bruiken is. Innovatief, GRS (Global Recycled Standard) gecertificeerd, 100% gerecycled Olefin is gebruik om deze collectie te weven.

 

De garens hebben duurzame eigenschappen zie hieronder:

  • 100% Recycled
  • Geen water- en chemicaliënverbruik tijdens het productieproces
  • Geproduceerd uit textielafval
  • Bevat geen loodhoudende pigmenten
  • Lagere ecologische voetafdruk dan andere garens.
  • PFA’s-vrij

De stoffen hebben als gevolg hiervan de volgende unieke eigenschappen. Ze zijn niet alleen zeer geschikt voor buitengebruik maar ook op overal waar stoffen toepasbaar zijn:

  • Sterk en duurzaam
  • Eenvoudig te reinigen
  • Hoge zonwering (UV-bestendigheid)
  • Hoge lichtechtheid
  • Hoge wrijfechtheid
  • Hoge kleurvastheid bij transpiratie
  • Hoge kleurvastheid bij zee water
  • Antibacterieel
  • Meeldauw- en schimmelbestendig
  • Hoge vloeistofafstoting
  • Geen fenolvergeling
  • Met bleekmiddel reinigbaar

Kobefab International, opgericht in 1976, is een Nederlandse groothandel in interieurstoffen en wandbekleding voor zowel de residentiële – als de projectmarkt, met Kobe en Essente als merken. Het vertegenwoordigt Koroseal Interior Products in Europa met een breed scala aan wandbekleding. Het heeft een showroom in Valkenswaard én in het ETC Design Center Europe in Culemborg.



Links

www.kobe.eu
www.kobe.eu/collecties/easy-safe-indoor-outdoor-1

Tags

nieuws, interieur, meubelstoffen, indoor, outdoor, groothandel, stoffen, kleuren, materiaal, garens, recycling, grs, textielafval, loodhoudend, reiniging, uvbestendig,antibacterieel, collectie, reiniging, vloeistof, #easy&safe, kobe introduceert vlekvrij indoor&outdoor meubelstoffen, #kobe, #kobefab, #olefin

Gerelateerd nieuws
Sterke groei woninginrichting februari
De Nederlandse detailhandel heeft 1,3% meer omgezet in februari 2026. De groei van meubel- en woninginrichtingswinkels is echter een stuk hoger.
lees verder
Krachtenbundeling beurzen
De woningstofferingsvakbeurs Incoda en de Hout Interieur Beurs bundelen hun krachten tijdens nieuw gezamenlijk vakevent in Gorinchem in september 2026.
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder
 
Hometex niet in winter
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden