IMM lanceert #betterstartnow

Vrijdag 02 oktober 2020

We wachten niet op de terugkeer van de goede oude tijd. We zijn actief bezig met het ontwerpen van een nieuwe. Dit zegt organisator van vakbeurs IMM, de Koelnmesse. Om dit te onderstrepen start de #betterstartnow-campagne.
IMM lanceert #betterstartnow

Het doel van de Koelnmesse is om de branche een veilig platform te bieden, waar bedrijven hun positie op de internationale markt kunnen laten gelden en op de hoogte kunnen blijven van de laatste ontwikkelingen op woongebied. 90.000 Vierkante meter van IMM is momenteel bezet. Dit is volgens de organisatie een flink aantal aanmeldingen gezien de huidige situatie.

 

Het leidende principe van de nieuwe #Betterstartnow-campagne is 'De toekomst van uw bedrijf begint bij u en vandaag.' Om dit te onderstrepen laat het beursteam exposanten, partners en bezoekers van IMM aan het woord in een getuigeniscampagne. Zij geven allemaal hun persoonlijke perspectief en motivatie om naar IMM te (blijven) gaan.

 

Of het nu als exposant of als bezoeker is: we hebben de persoonlijke uitwisseling nodig die alleen een beurs biedt. Nu meteen. Dit zegt bijvoorbeeld André Müller, vice President Home & Living van Otto. We willen allemaal ervaren hoe het is om weer dingen aan te raken en in de ogen van de ander te kijken - dat kan op anderhalve meter afstand, benadrukt IMM directeur Claire Steinbrück. Volgens haar moet je kwaliteit zien en voelen. IMM vindt plaats van 18-24 januari, natuurlijk in Keulen.



Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.pure.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, ontwerp, talent, #imm, #imm21, #imm2021, #immcologne, #dashaus, #betterstartnow

Gerelateerd nieuws
Henk introduceert chroom
Het Nederlandse meubelmerk Henk breidt zijn collectie uit met chromen afwerkingen. De nieuwe Arc tafel en de bestaande Unfold eetkamerstoel krijgen beide een uitvoering met een glanzend onderstel.
lees verder
Nieuw woonmerk Maison T
De familie Teunissen, bekend van Rivièra Maison, keert terug in woonbranche met de introductie van het woonmerk Maison T.
lees verder
 
Object 2027 in vernieuwd C93
lees verder
 
Textielketen samen op beurzen
lees verder
NIeuwe kleuren in coating
Beal breidt haar Mortex-coatingassortiment uit met nieuwe kleuren en éénlaagse coating, met de uitstraling van natuurlijke materialen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden