IMG breidt managementteam uit

Woensdag 13 januari 2016

Internationale Meubel Groep (IMG), de organisatie achter de verschillende meubel- en keukenformules uit Etten-Leur, heeft per 1 januari twee nieuwe mensen in dienst genomen: Pauline Hanen en Hans Matla.
IMG breidt managementteam uit

Pauline Hanen (46) is in dienst getreden als retailmanager wonen voor het In.house-concept, de basiscollectie van de IMG-ondernemers, en het nieuwe concept House of Dutchz. Hanen deed haar ervaring vooral op in de mode (Peek & Cloppenburg en
WE Fashion) en is ook actief geweest in de meubelbranche (Piet Klerkx Woonexpress).

Hans Matla (49) trad in dienst als manager opleiding & training. De laatste jaren was Matla als zelfstandig ondernemer al volop bezig met trainingen en opleidingen voor IMG-ondernemers en franchisenemers van Profijt Meubel, Pronto Wonen, Superkeukens en Keukendepot. IMG heeft een eigen academie heeft hem nu in vaste dienst genomen.

Piet Boeye, directeur IMG stelt dat deze uitbreiding van het team nodig is omdat de woonbranche profiteert van de oplevende economie en IMG daar bovengemiddeld van profiteer. Bovendien wil men verder groeien op de Nederlandse markt. Rob van Drunen (franchisemanager wonen) en John Pleijte (franchisemanager keukens) blijven eveneens lid van het managementteam.

 



Links

www.i-m-g.nl
www.in-house.nl
www.droomdomein.nl
www.profijtmeubel.nl
www.prontowonen.nl

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, franchise, formule, woonwinkel, detailhandel, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, personalia, werknemer

Gerelateerd nieuws
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
 
De Ploeg samen met DQG
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder
 
Label Vandenberg samen met Bryck
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden