Ikea in brood

Maandag 04 mei 2015

Ikea bakt ze nu wel heel bruin: vestiging Delft heeft vrijdag een ambachtelijke bakkerij geopend. Is de bakkerij succesvol, dan wordt het concept wellicht uitgerold in andere vestigingen.
Ikea in brood
Ikea in brood Ikea in brood Ikea in brood Ikea in brood Ikea in brood

Zou nu dagelijks de gang naar het woonwarenhuis gemaakt moeten gaan worden? In de ambachtelijke bakkerij bereiden de bakkers dagelijks 5.000 verse broden. Klanten in Delft zien hoe de bakkers het brood bakken, want de bakkerij van 80m2 is namelijk voorzien van glazen wanden. “Het bakken van het brood gebeurt tijdens openingstijden, zodat onze klanten op ieder moment van de dag het verse brood kunnen proeven en kopen.”, aldus Denis Bar, Storemanager van Ikea Delft.

Denis Bar: “Een beter dagelijks leven creëren voor zoveel mogelijk mensen. Dat is wat we doen met meubels en woonaccessoires, maar ook met producten zoals brood. Daarom staan er ook steeds meer groentes op het menu van de Ikea restaurants.” Met de ambachtelijke bakkerij test het woonwarenhuis of haar klanten behoefte hebben aan gezond, versgebakken brood met een Zweeds tintje. Naast multigranen, zuurdesem-, rogge- en speltbrood biedt de bakkerij ook specialiteiten als knäckebröd, Tünnbrőd (dun Zweeds brood) en kaneelbroodjes.



Links

www.ikea.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woonwarenhuis, winkel, project, restaurant, retail, woninginrichting, woninginrichtingsproducten, inrichting

Gerelateerd nieuws
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder
Maxima bezoekt meubelmaker Vepa
Koningin Máxima bracht op 1 april een werkbezoek aan Vepa in Hoogeveen. Het bezoek vond plaats binnen het programma van Circulair Groningen Drenthe, waarin bedrijven werken aan een circulaire economie.
lees verder
HMC studenten presenteren in Milaan
Net afgestudeerde ontwerpers van Hout- en Meubileringscollege presenteren hun meesterwerken op de Salone del Mobile in Milaan.
lees verder
 
Deens label Formarkivet naar Milaan
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden