IFFS Singapore timmert aan de weg

Woensdag 08 februari 2017

De internationale meubelbeurs in Singapore (IFFS) is hard bezig zich nog meer internationaal op de kaart te zetten. Dit doet de beurs in combinatie met de decoratiebeurs Nook Asia.
IFFS Singapore timmert aan de weg
IFFS Singapore timmert aan de weg IFFS Singapore timmert aan de weg IFFS Singapore timmert aan de weg IFFS Singapore timmert aan de weg IFFS Singapore timmert aan de weg

De IFFS (International Furniture Fairs Singapore) wordt gehouden van 9-12 maart op de Singapore Expo. Op dezelfde locatie worden gelijktijdig ook de beurzen Nook Asia en de Asean Furniture Show (AFS) gehouden. De beurs ziet zichzelf nadrukkelijk als een brug tussen Oost en West en dé opening naar de markt in Zuidoost Azië.

Tijdens de beurs is er een speciaal project: "The Italian Hospitality" (foto 2) door de beroemde Italiaanse ontwerper Giulio Cappellini (foto 1). Dit om te benadrukken dat IFFS en Nook de ambitie hebben om het designgehalte verder omhoog te brengen, zeker ook voor Europese bedrijven. Het project toont hoe een hotellounge, een vip-ruimte op een vliegveld of een kantoor er uit kan zien.

Vorig jaar kreeg de beurs, die al meer dan 30 jaar bestaat, een nieuw logo waarin dit streven is gesymboliseerd, zie deze video (1:15) voor een impressie. Er exposeren dan ook al een aardig aantal Europese bedrijven (een paar Benelux voorbeelden Durlet, Louis De Poortere, Jori, Vincent Sheppard en Ghyczy).

De beurs kent verschillende segmenten en speciale presentaties:
1. EU Design Pavilion (designmeubelen uit Europa)
2. Inaugural Nook Asia (decoratie artikelen op Nook)
3. Upholstery Pavilion (gestoffeerde meubelen)
4. Outdoor Boulevard (tuinmeubelen)
5. Brand Franchise Pavilion
6. Virtual Reality Experience

IFFS telt een oppervlakte van 60.000 m2 met circa 425 exposanten. De vorige editie kwamen er ruim 20.000 bezoekers uit 92 landen op af, waaronder 87 inkoopdelegaties. Nook geeft een lijst van 487 exposanten uit 102 landen en bijna 19.000 bezoekers af, waaronder 92 inkoopdelegaties.

Uniek is dat de beursorganisatie nu reeds een lijst van ruim 2.200 geregistreerde bezoekers publiceert. Staat u er al bij? U kunt zich hier registreren als vakbezoeker, gratis tot 28 februari 2017 (daarna $ 20).




Links

www.cappellini.it
www.iffs.com.sg
www.nookasia.com.sg
www.singaplural.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, badkamer, meubilair, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, Interzum, plaatmateriaal, beslag, project, kantoor, huisshow, evenement, meubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, design, ontwerp, talent, #iffs2017

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe schuifdeurkast Aran World
lees verder
Moeizame CAO onderhandelingen
Er is nieuws over de CAO onderhandelingen voor de interieurbouw en meubelindustrie: CBM doet handreiking, FNV kondigt landelijke staking aan.
lees verder
Joli's nieuwe Arcs Bench
Meubelmerk Joli heeft een nieuwe zitbank toegevoegd aan de Arcs-collectie: de Arcs Bench. Het ontwerp is afkomstig van de Belgische designer Jeffrey Huyghe en sluit aan bij de vormgeving van de eerder gepresenteerde Arcs Tafel.
lees verder
6 Stylingtips zakelijk interieur
[Sponsored artikel] - Het interieur van je eigen zaak is meer dan een praktische ruimte: het vertelt je verhaal, spreekt je klanten aan en weerspiegelt je merkidentiteit.
lees verder
 
Secto Design op 3Daysofdesign
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden