Huisshow Natuzzi in Balen

Dinsdag 27 april 2021

Net als veel anderen baalde Natuzzi van het ontbreken van meubelbeurs IMM als contactmoment met klanten. Daarom creëert de fabrikant kleinschalige beurzen voor Natuzzi Editions, voor de Benelux bij Ordrada Interieur in Balen.
Huisshow Natuzzi in Balen
Huisshow Natuzzi in Balen Huisshow Natuzzi in Balen

Natuzzi Editions is de middensegment collectie van de Natuzzi Group. Het wordt in België verdeeld op 27 locaties en in Nederland voorlopig op 11 locaties met een eigen shop-in-de-shop concept waarmee de identiteit van het merk wordt weerspiegeld.

 

Natuzzi Editions biedt een collectie die moderne (met of zonder relaxfunctie), comfort en traditionele banken omvat. Nagenoeg alle modellen zijn er zowel in stof als leder verkrijgbaar.

 

De huisshow voor de Benelux vindt plaats bij Odrada Interieur in Balen. Dit omwille van de centrale ligging in Benelux (amper 15 minuten van de Nederlandse grens) en de grootte van hun recent vernieuwde 500 m² Natuzzi Editions showroom. Voor de gelegenheid werd deze de afgelopen weken voorzien van de nieuwe banken, stoffen, leer en modieuze kleuren én de bestverkopende modellen uit de bestaande collectie.

 

De komende tijd (er is geen vaste einddatum bekendgemaakt) zijn bestaande en geïnteresseerde nieuwe dealers hier op afspraak welkom. Neem voor een afspraak contact op met de Benelux agent Home Philosophies van Jan Mentens.



Links

www.natuzzi.com
www.natuzzieditions.com

Tags

Nieuws, noviteit, interieur, design, inrichting, Natuzzi, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, nieuws, bank, lounge, zitmeubel, zit, relax, huisshow, evenement, open dag, #natuzzi, #natuzzieditions, #Homephilosophies, #Odradainterieur,

Gerelateerd nieuws
 
Operationeel directeur Woonindustrie
lees verder
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder
 
Spoga+Gafa 2025 weg naar toekomst
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
Flexa4dreams failliet
Flexa4dreams, producent van kindermeubelen, heeft faillissement aangevraagd na jaren van verlies. Dat meldt de website Wood Supply.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden