Houben overleeft sanering

Vrijdag 23 februari 2018

Goed nieuws! Matrasfabriek Houben heeft de lopende insolventieprocedure eind 2017 beëindigd en kan sinds begin februari officieel verder.
Houben overleeft sanering

De rechtbank heeft op 31 januari 2018 de procedure opgeheven, die in maart 2017 was gestart. Manon Spin en Jos H. Slijkhuis kunnen nu gaan werken aan de nieuwe start van hun bedrijf, zo meldt Möbelmarkt op basis van een persbericht.

In Hückelhoven kunnen nu - vergelijkbaar zijn met de auto-industrie - 150 verschillende standaard modellen op één platform gebouwd worden. Met een aanzienlijke verhoging van de efficiency: de productie ligt tussen 700 en 1000 matrassen per dag.

Ten tweede zal Houben zich nu richten op kleine en middelgrote retailers. Op verzoek kunnen dealers vanaf 50 matrassen een private label geleverd krijgen. Ook is een proef gestart met drop shipment: Houben kan door de dealer bestelde goederen eventueel rechtstreeks aan eindklanten leveren.

Daarnaast zal Houben eigen innovaties gaan lanceren, zo staat in het tweede kwartaal van 2018 onder meer een nieuw exclusieve premium merk gepland. Deze zal vervolgens via zo'n 40 retailers in Duitsland en de Benelux verkocht gaan worden.

De Matratzenfabrik Houben ontstond in 2009 uit Silent Night Houben GmbH, dat in februari 2009 failliet dreigde te gaan. Luc de Coninck, directeur van de Belgische matrassen- en beddenfabriek Van Landschoot investeerde toen in het bedrijf.

 



Links

www.mfhouben.com
www.vanlandschoot.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubel, slaap, slapen, slaapkamer, bed, ledikant, matras, slaapcomfort, kast, kleerkast, klerenkast, kledingkast, failliet, insolventie, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator,#houben, #silentnight

Gerelateerd nieuws
Circulaire bedbodem uit afval
Neonest lanceert ’s werelds eerste 100% circulaire bedbodem gemaakt uit post-consumer afval.
lees verder
Onverwachte overname
Somnis Bedding koopt Aquinos Bedding, nadat eerder bekend werd dat Revor interesse had in overname van dit bedrijf.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
 
Uitbreiding slapen Heimtextil
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden