Hornbach vloeren geopend

Zaterdag 27 november 2021

Hornbach heeft vrijdag 26 november een nieuwe retailformule in Nederland gelanceerd. In Kerkrade opende de eerste vestiging van Hornbach Vloeren.
Hornbach vloeren geopend
Hornbach vloeren geopend Hornbach vloeren geopend Hornbach vloeren geopend

De Hornbach vloerenwinkel heeft een oppervlakte van zo'n zevenduizend vierkante meter. Klanten kunnen er onder meer terecht voor laminaat, tegels, houten vloeren, vloerbedekking, pvc en gietvloeren - in alle soorten en maten. Ook is er gereedschap te vinden om een vloer aan te leggen, net als toebehoren als ondervloeren en lijmen. Het totale assortiment omvat zo'n twintigduizend verschillende artikelen.

 

Ook is er een zogenoemde Design & Trend-galerie van achthonderd vierkante meter. 'We bieden klanten volop inspiratie,' zegt algemeen directeur Evert de Goede. 'Ook is het mogelijk om een VR-bril op te zetten. Ideaal dat je met behulp van deze techniek kunt zien hoe een vloer in jouw woonkamer eruitziet.' Klanten kunnen er ook vrijblijvend 3D-tekeningen laten maken. Wie niet handig is, kan een beroep doen op een montageteam.

 

De komende jaren zullen er meer van dit soort winkels in Nederland verschijnen, zegt De Goede. 'We zien volop kansen voor deze formule, die potentie heeft in het hele land.'

 

Bron: Retailtrends



Links

www.hornbach.nl
www.hornbach.nl/hornbach-vloeren/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, vloer, leggen, speciaalzaak, doehetzelf, keten, retail, winkel, dhz, doehetzelf, leggers, laminaat, pvc, lvt, tegel, vloer, tapijt, parket, lijm, gereedschap, #hornbach, #hornbachvloeren

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
Nieuwe directeur Domotex
Voor de vakbeurzen en consumentenbeurzen van de Deutsche Messe is een nieuwe directeur benoemd, die onder andere ook verantwoordelijk wordt voor de Domotex.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Heimtextil vernieuwt tapijtaanbod
Heimtextil geeft het tapijtsegment voor de editie van 2027 een nieuwe opzet. De beurs koppelt tapijtleveranciers nadrukkelijker aan andere interieursegmenten en introduceert daarnaast een nieuw premiumplatform.
lees verder
 
Samenwerking van Dijk en I4F
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden