Hoop voor FM Munzer

Dinsdag 07 maart 2017

Meldden we vorige week nog dat Meubelfabrikant FM Munzer een faillissement had aangevraagd, blijkt nu dat het bedrijf tot mei een surseance van betaling heeft gekregen en goede hoop voor de toekomst heeft.
Hoop voor FM Munzer
Hoop voor FM Munzer

De periode van surseance van betaling loopt volgens de Nederlandse agent van FM Munzer Rien Looije uit Tholen tot en met 30 april en is verleend door de rechtbank in Coburg. Er is nu dus zo'n acht weken de tijd om een reorganisatie door te voeren. Op dit moment produceert en levert FM Munzer als vanouds.

In een schrijven aan de handelspartners afgelopen vrijdag stellen de vorige maand aangestelde nieuwe directeur Uwe Scharunge (foto 2) en de voorlopige curator Jochen Zaremba dat de werknemers de reorganisatie van FM Munzer ondersteunen en ook belangrijke klanten hun ondersteuning en vertrouwen hebben toegezegd.

FM Munzer heeft in Duitsland meer dan 1.000 dealers en in Nederland niet alleen de op de hun site opgegeven zes, maar zo'n 250 dealers, waaronder ruim 60 van Garant Nederland en van andere inkooporganisaties als Euretco, Musterring en IMG. Het bedrijf heeft ook enige dealers in België.

 



Links

www.euretco.com
www.fm-munzer.de
www.garant-gruppe.de
www.garant-nederland.nl
www.i-m-g.nl
www.musterring.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, meubel, meubels, meubilair, personalia, surseance, failliet, bankroet, insolventie, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator, #fmmunzer

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe schuifdeurkast Aran World
lees verder
Moeizame CAO onderhandelingen
Er is nieuws over de CAO onderhandelingen voor de interieurbouw en meubelindustrie: CBM doet handreiking, FNV kondigt landelijke staking aan.
lees verder
Joli's nieuwe Arcs Bench
Meubelmerk Joli heeft een nieuwe zitbank toegevoegd aan de Arcs-collectie: de Arcs Bench. Het ontwerp is afkomstig van de Belgische designer Jeffrey Huyghe en sluit aan bij de vormgeving van de eerder gepresenteerde Arcs Tafel.
lees verder
6 Stylingtips zakelijk interieur
[Sponsored artikel] - Het interieur van je eigen zaak is meer dan een praktische ruimte: het vertelt je verhaal, spreekt je klanten aan en weerspiegelt je merkidentiteit.
lees verder
Vooruitblik op Spoga+gafa 2025
Van 22-24 juni 2025 is Keulen opnieuw het internationale middelpunt voor de tuin- en barbecuesector. Tijdens Spoga+gafa 2025 kunnen bezoekers rekenen op een inhoudelijk programma, actuele trends en volop inspiratie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden