Home24 topman weg

Maandag 04 april 2016

CEO Domenico Cipolla vertrekt bij Interieurwebwinkel Home24 en het bedrijf krijgt opnieuw een kapitaalinjectie van € 20 miljoen.
Home24 topman weg

Christoph Cordes, Marc Appelhoff en Philipp Kreibohm (v.l.n.r.)

Deze financiering ronde is best opmerkelijk. In oktober liet het bedrijf - na een verlies van ruim € 37 miljoen in het eerste halfjaar - weten nog ruim € 100 miljoen in kas te hebben en dus voorlopig wel vooruit kon. Een maand later werd Fashion For Home gekocht voor een onbekend bedrag. Het is aannemelijk dat dit en verder oplopend verlies een dermate grote hap uit deze reserve heeft genomen dat er een nieuwe kapitaalinjectie nodig was.

Gezien ook het aftreden van Domenico Cipolla was blijkbaar al een beter resultaat verwacht. Marc Appelhoff en Christoph Cordes, oprichters van Fashion For Home en bij de overname van hun bedrijf in november al toegetreden tot het management van Home24, nemen het roer van Cipolla over samen met oprichter Philipp Kreibohm.

Ze willen meer terugkerende klanten. Omdat deze een bedrijf continuïteit geven en omdat de acquisitiekosten dan omlaag gaan. Die drukken het resultaat. Duitse media melden bovendien dat er op sociale media bovengemiddeld veel wordt geklaagd over de klantenservice van Home24.

 



Links

www.home24.nl
www.fashionforhome.de
www.fashionforhome.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, woninginrichter, retail, etail, winkel, online, meubelen, accessoires, decoratie, economie. meubel, meubelwinkel, woonwinkel, online, webwinkel, webshop

Gerelateerd nieuws
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
 
Vouwbare hanglamp Adilo
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden