Home Center koopt webshop

Dinsdag 14 april 2020

Woonboulevard Home Center Wolvega heeft een failliete interieurwebshop gekocht en haalt daarmee de online-achterstand in.
Home Center koopt webshop

Webshop Nasmaak, opgericht in 2015, verkocht meubels, lampen, bureaustoelen en andere interieurartikelen. In 2018 opende het bedrijf ook een winkel in Heerenveen. Dat bleek lastiger dan gedacht en de fysieke winkel maakte verlies, wat de winst die online werden gemaakt niet kon compenseren. Het gevolg was dat de onderneming op 12 februari failliet werd verklaard.

Home Center Wolvega heeft de webshop kortgeleden overgenomen, zo meldde de Leeuwarder Courant afgelopen donderdag. Nasmaak-klanten die voor het bankroet al betaald hadden, worden door Home Center gewoon beleverd.

De voormalige eigenaresse en een medewerker van Nasmaak komen in dienst bij Home Center. Volgens commercieel directeur Sikko Kapenga een geweldige versterking van hun online team. Nasmaak had volgens hem een zeer wervende webshop had en waren online verder dan Home Center. De overname past daarom bij de online ambities van Home Center die Kapenga wil doorvoeren. Zeker de corona-crises heeft nog eens extra aangetoond hoe belangrijk webactiviteiten zijn.

Home Center is een van de grootste woon- en meubelboulevards van Nederland. Met vijftig woonafdelingen heeft het een winkeloppervlakte van 75.000 vierkante meter. Het is sinds 1995 eigendom van de familie Kapenga dat ook meubelzaken heeft in Buitenpost en Leeuwarden. In totaal zijn circa 250 mensen werkzaam.



Links

www.homecenter.nl
www.nasmaak.com

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, meubel, slaap, slapen, bed, boxspring, matras, ledikant, nachtrust, verlichting, retail, winkel, detaillist, shop, boulevard, meubelboulevard, online, woonbranche, e-commerce, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, faillissement, bankroet, boeken neerleggen, sanering, herstructurering, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, overname, acquisitie, koop, fusie, acquisition, #homecenter, #homecenterwolvega, #nasmaak

Gerelateerd nieuws
 
Imm zet nieuwe koers in
lees verder
Nieuwe aanpak Domotex positief
Domotex 2026 in Hannover toont vernieuwd platform voor interieur- en vloerbranche, hetgeen zeer positief is ontvangen door exposanten en bezoekers.
lees verder
Officiële opening Tica Projects
Op maandag 2 februari 2026 opent de nieuwe vestiging van Tica de deuren in Venlo: Tica Projects richt zich op interieurprofessionals, projectinrichters en hospitality-ondernemers.
lees verder
 
Vliegende meubelmakers
lees verder
CAO resultaat Ikea
Ikea Nederland en de vakbonden W.I.M. en FNV hebben een cao-onderhandelingsresultaat behaald, dat de bonden nu ter stemming gaan voorleggen aan hun leden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden