Hollandsch Fabrikaat kleiner

Woensdag 27 mei 2015

De zevende editie van Hollandsch Fabrikaat is half juni weer in Assen. Dit jaar is het event wat kleiner dan vorig jaar. Veel groter wil het evenement overigens ook niet worden.
Hollandsch Fabrikaat kleiner

De komende editie van Hollandsch Fabrikaat, van 15-17 juni, is zoals gebruikelijk in de showroom van Interstar. De meubelfabrikant organiseert het event dit keer met Havee Meubelen. Avek, initiator van het eerste uur, doet niet meer mee. De slaapfabrikant heeft zich met andere bedrijven uit dit segment afgesplitst met Hollandsch Slapen, dat in februari voor de tweede keer werd gehouden.

 

Dick Leenheer van Interstar vindt de huidige 10 deelnemers een mooi aantal. Meer dan maximaal een paar erbij vindt hij niet wenselijk. Meubelen vormen nu nog meer dan voorheen het zwaartepunt van Hollandsch Fabrikaat. Nieuwkomers zijn onder meer Beek Collection en Brouwers Meubelen (BKS), andere deelnemers zijn Brinker Carpets, inkoopgroep Garant Meubel, Glen Dimplex (o.a. Faber haarden), Oniro (o.a. Gabriel meubelstoffen), Havee Meubelen, Interstar Meubelen, Jess Design en Keijer Meubel Groep (KMG).

 

Openingstijden: maandag 15 en dinsdag 16 juni 10.00-21.30 uur, woensdag 17 juni van 10.00-17.30 uur.

 



Links

www.hollandschfabrikaat.nl
www.beekcollection.nl
www.bks-holland.com
www.bksmeubelen.nl
www.brinkercarpets.nl
www.haveemeubelen.nl
www.interstar-meubelen.nl
www.jessdesign.com
www.glendimplex.nl
www.garant-nederland.nl
www.keijsermeubelgroep.nl
www.oniro.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, meubel, meubels, show, beurs, event, meubelbeurs, huisshow, haard, karpet, assen, stof, bekleding, meubelstof.

Gerelateerd nieuws
HNI neemt Steelcase over
De Amerikaanse kantoormeubelspecialist HNI Corporation neemt branchegenoot Steelcase Inc. over voor circa $ 2,2 miljard. De overname, op 4 augustus bekendgemaakt, brengt twee grote spelers met complementaire portfolio’s en dealernetwerken samen.
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder
 
Faillissementen Heckett bedmode
lees verder
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Nieuwe vakevents dichterbij
De twee nieuwe vakevents voor de retailbranche van de Trade Mart Utrecht, Jewels & Luxury en Kitchen & Design Days 2026, komen er aan. Maar eerst nog de najaarseditie van de Retailbeurs .
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden