Ecostyle tijdens Tendence

Dinsdag 26 mei 2015

Parallel aan de Tendence consumentengoederen beurs van 29 augustus tot 1 september 2015, presenteren Ecostyle exposanten producten die voldoen aan een hoge ecologische, design en functionaliteitsstandaard. Het thema dit jaar is Social design.
Ecostyle tijdens Tendence
Ecostyle tijdens Tendence

Met dit thema worden de sociale aspecten van de productie dit jaar nog nadrukkelijker bekeken bij de selectie van deelnemers. Nicolette Naumann, vice president van Ambiente en Tendence: "Door onder meer het bieden van de mogelijkheid om workshops aan minder validen in een speciale ruimte op Ecostyle te geven. Dat zelfde geldt voor exposanten uit ontwikkelingslanden, die eveneens in het spotlicht worden gesteld."

Dit jaar zal het CBI -Centrum voor de Promotie van Import uit ontwikkelingslanden- nieuwe interieur- en mode-accessories uit Afrika en Azië op Ecostyle presenteren. In opdracht van het Nederlandse ministerie van Buitenlandse Zaken helpt deze organisatie kleine en middelgrote producenten van ontwikkelingslanden om hun producten te exporteren naar internationale markten. "Inkopers kunnen op Ecostyle een 'sneak-preview' van geselecteerde producten van meer dan 100 nieuwe bedrijven krijgen. Deze komen uit Bangladesh, Egypte, Indonesië, Kenia, Madagascar, Mongolië, Zuid Afrika, Tanzania, Uganda en Vietnam.
Tenslotte ondersteunt Ecostyle jonge ontwerpers met de tentoonstelling ‘Ecostyle Talents’.
 
Tendence is de meest internationale en grootste orderbeurs in de tweede helft van het jaar en heeft een uitgebreid productaanbod op het gebied van living, bekleding, decoratie, cadeau artikelen, juwelen en mode benodigdheden.



Links

www.tendence.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com
www.cbi.eu

Tags

Nieuws, interieur, wonen, decoratie, decoratie-artikel, interieurdecoratie-artikel, woonaccessoire, woondecoratie, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen.

Gerelateerd nieuws
Proposte goed bezocht
De inkoopbeurs voor stoffen Proposte in Como is weer afgesloten na drie dagen vol activiteiten met zelfde aantal bezoekers als voorgaande jaar.
lees verder
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
 
De Ploeg samen met DQG
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden