Holland Haag verkocht

Dinsdag 04 juni 2019

Holland Haag is na een management buy out in handen gekomen van Agaath den Heijer en Rob Appel. Op 29 mei jl. hebben zij samen 100% van de aandelen overgenomen van Bob Bruijn.
Holland Haag verkocht
Holland Haag verkocht

De groothandel in raamdecoratie Holland Haag bv is opgericht in 1920 door de overgrootvader van Bob Bruijn (foto 1, links), F.J. Visser, en is sinds begin 2018 in Waddinxveen gevestigd. Bob volgde zijn vader Hans in het familiebedrijf op.

Ook de vader van Agaath den Heijer, Leen, is ruim 50 jaar betrokken geweest bij het bedrijf. Zij is zelf sinds 1996 werkzaam bij de onderneming en Rob Appel (foto 1, midden) sinds 2011. Samen met Bob Bruijn voeren zij sinds 2012 de directie over het bedrijf, waarin Agaath (foto 1, rechts) de functie van algemeen directeur vervult en Rob die van commercieel directeur.

Bob Bruijn stelt ervan te hebben genoten sinds 1984 bij Holland Haag te hebben mogen werken en krijgt nu de mogelijkheid om andere uitdagingen aan te gaan. Omdat Agaath en Rob de afgelopen jaren al een belangrijke rol gespeeld hebben bij Holland Haag vertrouwt hij erop, dat onder hun leiding de continuïteit gegarandeerd is.

Agaath den Heijer en Rob Appel zijn in het aankooptraject bijgestaan door Grant Thornton. Bob Bruijn is in het overnametraject bijgestaan door Oaklins en Linklaters LLP



Links

www.hollandhaag.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, stoffering, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, rolgordijn, plissé, grossier, groothandel, jaloezie, rolgordijn, plissé, vouwgordijn, verhuizing, overname, verkoop, verkocht, management buyout, #hollandhaag, #oaklins, #linklaters, #llp, #grantthornton

Gerelateerd nieuws
Generatiewisseling
Bij het Italiaanse weefbedrijf Rubelli heeft de nieuwe generatie de leiding overgenomen van het bedrijf.
lees verder
CAO akkoord MITT
Vakbond FNV heeft met MITT een akkoord bereikt over een CAO voor mode-, interieur-, tapijt- en textielindustrie: ‘Iedereen gaat erop vooruit’
lees verder
Speelse Interieurprofessionaldag
Op maandag 17 november vindt in Nieuwegein opnieuw de Interieurprofessionaldag plaats. Deze editie staat in het teken van spel, experiment en creativiteit. Onder het motto Let’s Play wordt het programma speelser en verrassender dan voorgaande jaren.
lees verder
Opening Tica projects Venlo
Een nieuwe inkooplocatie van Tica op de plek van de voormalige bloemenveiling in Venlo moet interieur, hospitality en beleving van volgend jaar gaan samen brengen.
lees verder
Programma Idd Cologne
Van 26 tot en met 29 oktober presenteren ongeveer honderd merken hun collecties en producten tijdens Idd Cologne. Deze inspiratie is verspreid over vijftien locaties in de stad. Daarnaast is er een aanvullend programma voor interieurprofessionals.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden