Hoge bereidheid bezoek beurs

Maandag 31 mei 2021

Uit een peiling blijkt dat een groot deel van de bezoekers de Incoda in september weer gaan bezoeken.
Hoge bereidheid bezoek beurs

Het beursteam van de Interieur Collectie Dagen (Incoda) heeft een enquête gehouden onder haar bezoekers. Uit de resultaten van deze enquête blijkt dat 86% van de respondenten bereid is om de beurs op 12, 13 en 14 september 2021 te bezoeken. 'We zijn uiteraard heel blij met de resultaten van deze enquête. Bovendien is het voor ons een bevestiging van datgene waar we zelf ook vanuit gaan, namelijk dat beurzen vanaf augustus weer doorgaan. Daarin worden we ook gesteund door onze exposanten en partners,' zegt Mascha de Bruin namens organisator Easyfairs.

 

De beursvloer van Incoda in de Evenementenhal in Gorinchem bestaat uit exposanten uit diverse segmenten zoals vloeren, gordijnen, behang, raamdecoratie en meubelstoffen.

 

Verder vinden ook het NK Woning- en Projectstofferen (NKWP) en het NK Parketleggen weer in plaats. Het NKWP wordt georganiseerd in samenwerking met het Hout- en Meubileringscollege (HMC), Inretail, Branchevereniging Projectinrichting (BVP) en Dave Amweg van Ocs Interiors. Het NK Parketleggen vindt plaats in samenwerking met Platform Parketbranche.

 

Daarnaast worden tijdens aankomende editie de laatste (kleuren)trends gepresenteerd in de Welcome Area van Incoda. Dit gebeurt aan de hand van nieuwe collecties van de exposanten om de bezoeker direct te verwelkomen in een inspirerende en zintuigprikkelende omgeving. Dit alles dankzij de nieuwe samenwerking met trendwatcher Niek De Prest en stylist Yvonne Teijgeman. Verder is er nieuw op InCoDa 2021 een speciaal Parketpaviljoen. Hier staan netwerken, innovaties en demo’s centraal.



Links

www.easyfairs.com
www.evenementenhal.nl
www.interieurcollectiedagen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, woonkamer, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, easyfairs, evenementenhal, #incoda, #interieurcollectiedagen, #kennisplein, #evenementenhal, #easyfairs, #parketpaviljoen, #NKWP, #NKparketleggen, #hmcollege, #ocsinteriors, #inretail, #bvp, #platfomparketbranche

Gerelateerd nieuws
Nieuwe commisaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Ruim 3% groei detailhandel
De Nederlandse detailhandel heeft ruim 3% meer omgezet in maart, zo meldt het CBS. Meubels en woninginrichting daalden in omzet.
lees verder
 
Nieuwe directeur Kees Smit
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden