Hipzo Living nieuw in DWI

Vrijdag 18 juni 2021

De Woonindustrie heeft er weer een nieuwe exposant bij. Vanaf 1 juli is Hipzo Living in Nieuwegein te vinden.
Hipzo Living nieuw in DWI

Hipzo Living is in 2020 opgericht. Het jonge bedrijf maakt en levert metalen wanddecoratie, dat geheel gemaakt wordt in Twente, van het ontwerp, het snijden van het materiaal tot het verzenden. Om verder te groeien gaat het de onderneming nu exposeren in trade center DWI (De Woonindustrie).

 

Hier hoopt het bedrijf nieuwe partners te ontmoeten om zaken mee te gaan doen. Hipzo Living is te vinden op standnummer A-A03.



Links

www.hipzo.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, decoratie, accessoires, wand, wanddecoratie, kunstwerk, wanddesign, muur, muurdecoratie, dewoonindustrie, #dewoonindustrie, #dwi, #hipzoliving

Gerelateerd nieuws
Idd Cologne: interieur leeft in de stad
De eerste editie van Interior Design Days cologne (Idd Cologne) nam de Duitse stad vier dagen over. Geen traditionele beursvloer dit keer, maar een levendig stadsfestival waarin 106 merken zich verspreidden over 16 bijzondere locaties.
lees verder
 
VT Wonen stijlhuis
lees verder
Woonbeurs naar 2026
Na het verdwijnen van de VT Wonen & Design beurs zou de afgelopen week een nieuwe beurs Woondesignhub gehouden zijn. Maar deze kwam te vroeg.
lees verder
 
Museale designcollectie
lees verder
Sterk jaar Sostrene Grene
De Deense winkelketen Søstrene Grene boekte een recordomzet en blijft doorgaan met het openen van nieuwe winkels in Europa.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden