Highlights Milaan Design Week

Donderdag 23 februari 2023

Trendanalist Christine Boland en kleurexpert Marie-Gon gaan samen zes dagen naar Milaan. Daarna springen ze op 25 april op het podium om een wervelende live presentatie te geven voor iedereen die met interieurs te maken heeft.
Highlights Milaan Design Week

Deze presentatie op 25 april mag je volgens Christine en Marie-Gon niet missen als ontwerper, stylist, retailer of inkoper. Twee uur lang laten zij cruciale inzichten zien en voelen, zodat deelnemers precies weten welke keuzes zij moeten maken voor hun collectie of design. En ook hoe zij de concurrenten een stap voor kunnen zijn.

 

Christine concentreert zich op de grote lijnen. Ze legt uit waar de trends ze vandaan komen en welke invloed ze hebben. Marie-Gon duikt daarbij in de kleinste details en laat zien waar de vernieuwing in zit. Samen zorgen zij voor een helder en compleet trendoverzicht van de Milaan Design Week, waaronder o.m. Salone del Mobile en Euroluce.

 

De presentatie vindt plaats bij Tégl in Barneveld. Er is een ochtendsessie van 10-12 uur en een middagsessie van 14-16 uur. Na afloop is er tijd om te netwerken en om vragen te stellen. Na deelname ontvangen alle deelnemers een digitaal trendboek per mail, om alle informatie terug te kunnen kijken. De early-bird tickets (€ 97) zijn vanaf nu te koop via deze link.



Links

www.marie-gon.com
www.tegl.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, lifestyle-product, decoratie, meubel, verlichting, licht, verlichting, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, styling, interieurstyling, interieuradvies, kleuradvies, event, presentatie, #mariegon, #christineboland, #tegl, #salonedelmobile, #euroluce

Gerelateerd nieuws
 
3 dagen tot Light + Building
lees verder
Established & Sons terug op Salone
Het Britse designmerk Established & Sons keert dit jaar terug naar Salone del Mobile met een eigen stand. Op de beurs presenteert het merk nieuwe ontwerpen en heruitgaven, waaronder de Medusa-lamp van Carlo Nason.
lees verder
Secolo x Tableau in Milaan
Tijdens Milano Design Week 2026 presenteert Secolo voor het eerst een samenwerking met een extern ontwerpstudio. Het merk kondigt een project aan waarbij wordt samengewerkt met het Deense bedrijf Tableau.
lees verder
Innovatie in textielverwerking
De beurs Texprocess 2026 in Frankfurt biedt een strategisch kompas voor investeringen in textielverwerking en wordt tegelijk georganiseerd met de Techtextil.
lees verder
Boone International failliet
Na ruim 70 jaar is helaas het einde gekomen voor Boone International uit Poperinge. De bekende fabrikant van ruimtebesparende meubeloplossingen en opklapbedsystemen is recent failliet verklaard.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden