Geen doorstart Jan Sikkes

Donderdag 23 februari 2023

Na het faillissement van Jan Sikkes is er enige tijd sprake geweest van een doorstart van het textielbedrijf. Deze is nu definitief van de baan.
Geen doorstart Jan Sikkes

Twee maanden na het faillissement van Jan Sikkes vindt er definitief geen doorstart plaats, zo blijkt uit het eerste faillissementsverslag.

 

Op 2 januari werd Jan Sikkes failliet verklaard. De bestuurders van het bedrijf geven in het verslag aan dat de financiële situatie van het bedrijf in het najaar van 2022 aanzienlijk verslechterde. 'De onderneming werd geconfronteerd met omvangrijke prijsstijgingen met betrekking tot de inkopen, de kosten en de investeringen. Ook de loonkosten zijn in 2022 gestegen door loonsverhoging en een hoog ziekteverzuim,' schrijft de curator.

 

Vlak daarna was erzicht op een doorstart. Daarbij leken diverse partijen zich al gemeld te hebben bij de curator. Zo kwam halverwege februari naar buiten dat modeondernemer Martijn Rozenboom interesse toonde in het bedrijf. Nu blijkt deze ondernemer ook te zijn afgehaakt. Uit het financiële verslag blijkt nu dat de gesprekken met diverse partijen zonder succes waren.

 

De curator heeft nu besloten de resterende aanwezige voorraad te veilen via Troostwijk Veilingen en Advies.

 

P.S. 27-03-2023: De veiling bij Troostwijk



Links

www.jansikkes.nl
www.troostwijkauctions.com

Tags

nieuws, interieur, inrichting, stoffering, stoffen, atelier, magazijn, gordijne, raamdecoratie, naaiwerk, winkels, keten, textielbedrijf, verlies, failliet, doorstart, eindverslag, faillissement, bankroet, overname, curator, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, curator, #jansikkes, #failliet, #faillissement, #aldersebaas

Gerelateerd nieuws
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
 
spoga+gafa klaar voor start
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden