HFG ontkent geruchten

Vrijdag 17 oktober 2025

De Home Fashion Group (HFG) ontkent geruchten dat er een plan is om zo'n 35 winkels van Leen Bakker te sluiten.
HFG ontkent geruchten

Naar aanleiding van de berichtgeving in diverse media meldt een woordvoerder van het bedrijf op Vastgoedmarkt dat  'de suggestie dat wij een aanzienlijk deel van de winkels willen sluiten, op dit moment niet aan de orde is.' Wel onderzoekt het concern, aldus dezelfde woordvoerder, verschillende strategische opties om de verdere ontwikkeling van beide formules te ondersteunen.

 

Wel is duidelijk dat uit de voorlopige jaarrekening over 2023 blijkt dat Homefashion Group een winst rapporteerde van bijna € 20 miljoen, grotendeels door een eenmalige belastingmeevaller. Zonder die bate zou het bedrijfsresultaat flink negatief zijn geweest. Deze cijfers moeten nog gecontroleerd worden en er zijn geen gegevens over 2024 bekend.

 

In België wordt gezocht naar een overnamekandidaat voor de 44 Leen Bakker-winkels. De rechtbank van Antwerpen heeft eerder dit jaar ingestemd met een overdrachtsprocedure onder gerechtelijk toezicht, waardoor Homefashion Group binnen enkele maanden een koper moet vinden.



Links

www.homefashiongroup.com
www.kwantum.nl
www.leenbakker.nl

Tags

nieuws, interieur, winkelketen, eigenaar, equity, investeerder, onderzoek, opties, herstructurering, verkoop, retail, winkels, verlies, omzet, nederland, specialist, directie, belgie, moedermaatschappij, coronaschuld, etalage, sluiting, rechtbank, formule, koper, interieurwinkel, consument, online, #homefashiongroup, #kwantum, #leenbakker, #gildeequitymanagement

Gerelateerd nieuws
 
Belgisch designtalent op MBB 2026
lees verder
Onderscheidend als zelfstandige retailer
European Retail Award 2027: Op zoek naar Europa's meest onderscheidende zelfstandige retailondernemers.
lees verder
Website voor vloerenwinkel
Na de opening van de Hornbach vloerenwinkels wordt nu ook een speciale website gelanceerd, om aan de omnichannel aanpak van deze bouwmarktketen inhoud te geven.
lees verder
 
Coesel viert 40 jaar kastdesign
lees verder
Hergebruik ingezamelde vloeren
Vloerenfabrikant IVC, dochterbedrijf van Unilin (onderdeel Mohawk), zorgt er naar eigen zeggen voor dat iedere Moduleo-vloer bestaat uit minimaal 24% gerecycleerd materiaal en ook nog volledig recyclebaar is.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden