HFG ontkent geruchten

Vrijdag 17 oktober 2025

De Home Fashion Group (HFG) ontkent geruchten dat er een plan is om zo'n 35 winkels van Leen Bakker te sluiten.
HFG ontkent geruchten

Naar aanleiding van de berichtgeving in diverse media meldt een woordvoerder van het bedrijf op Vastgoedmarkt dat  'de suggestie dat wij een aanzienlijk deel van de winkels willen sluiten, op dit moment niet aan de orde is.' Wel onderzoekt het concern, aldus dezelfde woordvoerder, verschillende strategische opties om de verdere ontwikkeling van beide formules te ondersteunen.

 

Wel is duidelijk dat uit de voorlopige jaarrekening over 2023 blijkt dat Homefashion Group een winst rapporteerde van bijna € 20 miljoen, grotendeels door een eenmalige belastingmeevaller. Zonder die bate zou het bedrijfsresultaat flink negatief zijn geweest. Deze cijfers moeten nog gecontroleerd worden en er zijn geen gegevens over 2024 bekend.

 

In België wordt gezocht naar een overnamekandidaat voor de 44 Leen Bakker-winkels. De rechtbank van Antwerpen heeft eerder dit jaar ingestemd met een overdrachtsprocedure onder gerechtelijk toezicht, waardoor Homefashion Group binnen enkele maanden een koper moet vinden.



Links

www.homefashiongroup.com
www.kwantum.nl
www.leenbakker.nl

Tags

nieuws, interieur, winkelketen, eigenaar, equity, investeerder, onderzoek, opties, herstructurering, verkoop, retail, winkels, verlies, omzet, nederland, specialist, directie, belgie, moedermaatschappij, coronaschuld, etalage, sluiting, rechtbank, formule, koper, interieurwinkel, consument, online, #homefashiongroup, #kwantum, #leenbakker, #gildeequitymanagement

Gerelateerd nieuws
 
Nexum geeft licht structuur
lees verder
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
Nieuwe directeur Domotex
Voor de vakbeurzen en consumentenbeurzen van de Deutsche Messe is een nieuwe directeur benoemd, die onder andere ook verantwoordelijk wordt voor de Domotex.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Light Expo via Messe Frankfurt
Messe Frankfurt heeft Light Expo London overgenomen van organisator Darc media. De vakbeurs wordt voortaan georganiseerd door Messe Frankfurt UK en maakt deel uit van het internationale Light+Building-portfolio.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden