Herstructurering Trendteam Group

Woensdag 22 januari 2025

Trendteam, een van de grootste meubelimporteurs in Duitsland, bevindt zich in financieel zwaar weer. Het bedrijf is een herstructureringsproces gestart om de toekomst van de organisatie veilig te stellen.
Herstructurering Trendteam Group

Foto: Ralf en Gisela Müller. Oprichter en eigenaar van Trendteam

 

Het herstructureringsproces wordt uitgevoerd onder zelfbeheer. De rechtbank van Essen heeft het verzoek tot voorlopig zelfbestuur goedgekeurd en advocaat Thorsten Klepper benoemd als bewindvoerder. Hij is belast met het toezicht op de procedure en biedt ondersteuning bij het herstructureringsproces. De leiding van het bedrijf blijft in handen van Ralf Müller, managing partner van Trendteam.

 

Ondanks de huidige uitdagingen benadrukt Müller dat de bedrijfsvoering zonder onderbreking wordt voortgezet. ‘Ons dienstenaanbod blijft in de gebruikelijke kwaliteit beschikbaar, en klanten kunnen rekenen op de bekende contactpersonen en contactgegevens,’ verklaarde hij. Trendteam, dat bekend staat om zijn omvangrijke portfolio in betaalbare, modulaire meubelen voor de Europese markt, benadrukt dat de herstructurering een strategische stap is om een solide basis te leggen voor de toekomst. ‘We blijven een betrouwbare partner met onze vertrouwde dienstverlening,’ aldus Müller.

 

De ontwikkelingen bij Trendteam zijn een belangrijk signaal voor de bredere interieursector, waar economische onzekerheden en stijgende kosten steeds vaker zorgen voor herstructureringen en consolidaties. Het proces van zelfbeheer biedt potentieel voor een gestructureerde reorganisatie zonder directe impact op de dagelijkse bedrijfsvoering, wat zowel leveranciers als klanten vertrouwen moet geven. Het is echter een duidelijke aanwijzing dat zelfs gevestigde spelers in de meubelsector kwetsbaar zijn in het huidige economische klimaat. De komende maanden zullen bepalend zijn voor de toekomst van de Trendteam Group.



Links

www.trendteam.eu

Tags

nieuws, interieur, herstructurering, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, fabrikant, meubelsector, woonkamer, meubilair, project, kantoor, meubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, verlies, bankroet, curator,

Gerelateerd nieuws
4e Generatie Musterring
Musterring International Josef Höner GmbH & Co. KG luidt een generatiewisseling in: Christopher Höner, de oudste zoon van wijlen Oliver Höner, wordt benoemd tot lid van de directie.
lees verder
Trendz: variatie voor inspiratie
[Sponsored artikel] - Ontdek tijdens Trendz Najaar 2025 in de Evenementenhal in Gorinchem de kracht van variatie voor inkoop en inspiratie: voor ieder wat wils.
lees verder
 
M.O.W. 2025: groei en outdoor
lees verder
HNI neemt Steelcase over
De Amerikaanse kantoormeubelspecialist HNI Corporation neemt branchegenoot Steelcase Inc. over voor circa $ 2,2 miljard. De overname, op 4 augustus bekendgemaakt, brengt twee grote spelers met complementaire portfolio’s en dealernetwerken samen.
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden