Henk van Rees overleden

Donderdag 10 december 2020

Henk van Rees, bekend van Meubelfabriek C. van Rees en Zn., is op 3 december jongstleden overleden. Hij is 78 jaar geworden.
Henk van Rees overleden

De laatste jaren kampte Henk van Rees steeds meer met gezondheidsproblemen. Ook nadat hij het wat rustiger aan ging doen bleef hij betrokken bij het meubelbedrijf, inmiddels geleid door zijn zonen Sen en Marco van Rees.

Meubelfabriek C. van Rees en Zn., dat dit jaar 125 jaar bestaat, heeft jarenlang een stand gehad in DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein. Het bedrijf heeft ook een winkel op de Westvlietweg 98 in Den Haag: Star Stijlmeubelen.

 

De uitvaartplechtigheid heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden.



Links

www.starstijlmeubelen.nl
www.vanreesmeubelen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, banken, fauteuils, stoelen, overleden, overlijden, gestorven, sterven, dood, afscheid, personalia, persoonlijkheid, in memoriam, #starstijlmeubelen, #vanreesmeubelen, #henkvanrees

Gerelateerd nieuws
Fonq en Naduvi verkocht
De curatoren van woonwebwinkel Fonq hebben de handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht. Dat melden verschillende media op basis van informatie uit het faillissementsdossier.
lees verder
 
Vernieuwde Meubelbeurs wereld
lees verder
Ikea schrapt banen
Inter Ikea, de rechtenhouder en franchisegever van de bekende Zweedse woonwinkelketen, gaat in de kosten snijden om prijzen te verlagen, nu het consumentenvertrouwen verder afneemt.
lees verder
 
Orbitry voor Paola Lenti
lees verder
Overnamebod voor Kortrijk Xpo
Kortrijk Xpo/Xpo Group, het bedrijf achter de beurslocatie in Kortijk en organisators van diverse beurzen, komt na openbaar bod van Easyfairs zo goed als zeker in nieuwe handen terecht
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden