Heimtex Summer Special

Woensdag 25 mei 2022

De speciale editie van de Heimtextil, de Heimtextil Summer Special, wordt georganiseerd door de Messe Frankfurt van 21 tot en met 24 juni 2022.
Heimtex Summer Special
Heimtex Summer Special Heimtex Summer Special

De Heimtextil Summer Special opent haar deuren van 21 tot en met 24 juni 2022 in Frankfurt am Main. Na de Corona-pauze verheugen exposanten en bezoekers zich weer op persoonlijke interactie. Tijdens de internationaal toonaangevende vakbeursbeurs vinden bezoekers bij 800 exposanten uit 47 landen de laatste trends voor huishoudelijk textiel. Samen met de vakbeurzen Techtextil en Texprocess die gelijktijdig plaatsvinden, tonen de exposanten de complete textielwaardeketen van vezels en verwerking daarvan tot het eindproduct. Daarnaast gelden er geen beperkende coronamaatregelen meer en zullen de beurzen plaats vinden zoals voor de pandemie gewoon was.

 

Exposanten met innovatieve textieloplossingen op het gebied van contracttextiel laten in de zomer ook hun nieuwe producten zien. Vanaf 21 juni vinden de Interior.Architecture.Hospitality Tours plaats - samengesteld doo Ait, de vereniging van binnenhuisarchitecten Bdia en het World-Architects network.

 

De Heimtextil Trends Next Horizons heeft deze zomer een duidelijke focus op duurzaamheid en het behoud van hulpbronnen - in het midden van het beursterrein in hal 4.0. Bezoekers kunnen inspirerende kleur- en materiaalproeven, exposantententoonstellingen, lezingen en doe-activiteiten verwachten. De Heimtextil Conference Sleep & More in hal 3.0 biedt vertegenwoordigers van de beddenvakhandel, milieubewuste detailhandelaren en besluitvormers uit de hotelbranche een eersteklas sprekersprogramma met onder andere de nieuwste trends op het gebied van slaaponderzoek, tracking technologie en duurzaamheid in de hotelbranche.

 

Klik hier voor meer informatie.



Links

www.messefrankfurt.com
www.heimtextil.messefrankfurt.com
www.netherlands.messefrankfurt.com/nl/event/00000001/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, textielindustrie, circulair, duurzaam, trend, trends, forecast, voorspelling, Heimtextil, heimtex, zomereditie, corona, #heimtex, #Heimtextil, #trendcouncil, #newhorizons, #techtextil, #texprocess

Gerelateerd nieuws
Vernieuwde site Woonindustrie
De Woonindustrie presenteert met trots haar volledig vernieuwde website met een moderne uitstraling, verbeterde navigatie en biedt interieurprofessionals alle actuele informatie over het centrum, de deelnemende merken en de komende events.
lees verder
 
HMC kunst door vakmanschap
lees verder
Modint pleit voor circulaire bedrijven
Modint roept politici op: 'Stop met circulaire bedrijven langs een lineaire meetlat te leggen.' En: 'Ze moeten ruimte krijgen voor hun innovatieve businessmodellen.'
lees verder
 
Weer nieuwe Kijk op Gordijnen
lees verder
InCoDa: interieurdesign en ambacht
[Sponsored artikel] - Over 3 maanden kan elke interieurprofessional op vakevent InCoDa 2025 de nieuwste collecties en materialen van ruim 200 nieuwe en prominente merken ontdekken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden