Heditex contactpersoon Noord-Holland

Zaterdag 31 januari 2026

Heditex heeft een nieuwe accountmanager: sinds begin dit jaar is Tamara Wielenga werkzaam bij de groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel.
Heditex contactpersoon Noord-Holland

Met ingang van 1 januari is Tamara Wielenga (foto) bij Heditex werkzaam in de functie als accountmanager Noord-Holland en wordt daarmee het vaste aanspreekpunt voor alle commerciële vragen en ondersteuning in deze regio.

 

'Tamara brengt veel ervaring mee en staat bekend als een betrokken en professionele gesprekspartner. Met haar marktkennis en klantgerichte aanpak past ze perfect bij hoe wij bij Heditex samenwerken met onze relaties: persoonlijk, praktisch en gericht op duurzame samenwerking,' zegt René van Dekken, commercieel directeur van Heditex.

 

Hij vervolgt: 'Met Tamara erbij telt ons verkoopteam in Nederland nu zeven ervaren accountmanagers. Zo kunnen we onze klanten nog beter ondersteunen en helpen bij het benutten van nieuwe kansen en mogelijkheden.'

 

In haar rol richt Tamara zich op het onderhouden en versterken van bestaande klantrelaties, het signaleren van kansen in de markt en het adviseren van partners bij hun dagelijkse werkzaamheden.



Links

www.heditex.com

Tags

nieuws, interieur, groothandel, vloeren, pvcvloeren, buitendienst, accountmanager, aanstelling, relaties, klanten, noordholland, aanspreekpunt, vragen, commercieel, professioneel, samenwerking, persoonlijk, duurzaam, ervaring, #heditex

Gerelateerd nieuws
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
 
Jubileumjaar Heditex
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden