Hästens' nieuwe Limited Edition

Dinsdag 19 augustus 2014

Van 1 september tot 31 december 2014 is de Limited Edition Hästens Stockholm White verkrijgbaar. Voor deze beperkte oplage werd gezocht naar een thema dat zowel een hedendaags gevoel oproept als de geschiedenis van het merk weergeeft.
Hästens' nieuwe Limited Edition

Dit werd gevonden in de iconische kleur ‘Stockholmsvit’, ontstaan in de jaren 50 toen de Scandinavische stijl in opkomst was. Het handgemaakte bed levert een fris plaatje op in de slaapkamer en heeft een vanaf prijs van € 7.490 (180x200 cm, inclusief BJX topmatras). 

 

Plaids

Ook zijn er twee nieuwe accessoires voor het najaar, overigens tijdelijk niet verkrijgbaar; de Baby Alpaca plaids en de Satin Pure bedlinnen collectie. De plaids zijn gemaakt van honderd procent natuurlijke materialen uit Peru en verkrijgbaar in de nieuwe kleuren crème, nootmuskaat, graniet, marine, dieprood en blauw/crème geruit. Kosten per plaid: € 330. 

 

Beddengoed

Het Hästens Satin Pure beddengoed is verkrijgbaar in de effen kleuren (met satijnen glans) ivoor, champagne, zilvergrijs, taupe, lichtblauw, navy, wit, donkergrijs, zand, zilver en blauw. Het materiaal is geweven in Zwitserland en gemaakt van extra stevig katoen. De collectie bestaat uit kussenslopen vanaf € 70 en is verkrijgbaar in de maten: 40x80 cm, 50x60 cm, 50x75 cm, 50x90 cm en 60x80 cm. Het dekbedovertrek is vanaf € 250 verkrijgbaar in de volgende maten: 135x200 cm, 155x220 cm, 240x220 cm, 240x230 cm, 240x275 cm, 260x220 cm en 275x240 cm.



Links

www.hastens.com

Tags

slapen, bed, slaapkamer, plaid, slaapkamer, matras, bedlinnen, dekbedovertrek

Gerelateerd nieuws
Circulaire bedbodem uit afval
Neonest lanceert ’s werelds eerste 100% circulaire bedbodem gemaakt uit post-consumer afval.
lees verder
Onverwachte overname
Somnis Bedding koopt Aquinos Bedding, nadat eerder bekend werd dat Revor interesse had in overname van dit bedrijf.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
 
Uitbreiding slapen Heimtextil
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden