Growing Homes - Meubelbeurs 2024

Dinsdag 21 mei 2024

Met de vorige campagne plantte de Meubelbeurs Brussel naar eigen zeggen een zaadje voor een mooie toekomst. Dit zaadje moet echter groeien, daarom is het thema van volgende editie (van de 3-6 november) Growing Homes.
Growing Homes - Meubelbeurs 2024

De nieuwe slogan gaat volgens de organisatie over het toegroeien naar de toekomst. Het is ook van toepassing op de Meubelbeurs Brussel zelf, dat stap voor stap een grote oppervlakte bestrijkt en waarvan de deelnemers steeds toenemen in aantal.

 

Met de Growing Homes campagne geeft de Meubelbeurs dus een vervolg aan de vorige, maar worden de accenten verlegd. Want naast het thema ‘groei’, onderstreept Brussel ook het belang van een warm thuis. Een gevoel van gemoedelijkheid en cosiness dat de bezoeker volgens de organisatie trouwens al jaren ervaart tijdens een beursbezoek in Brussel.

 

De organisatie van de Meubelbeurs blijft overigens ook groeien. Carl Vanginderhuysen sluit bij het team van de Meubelbeurs aan als operations manager. Hij deed zijn ervaring grotendeels op bij allerhande events, gaande van muziek- tot sporthappenings, bij TV- en radio-producties of met het projectmanagement van beurzen en congressen. Hij deed dit in het verleden ook vaak in een ondersteunende functie voor belangrijke leveranciers in de eventsector en dit voor zowel goederen als diensten.



Links

www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaïek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, #balthazar, #meubelbeursbrussel, #meubelbeurs

Gerelateerd nieuws
Officiële opening Tica Projects
Op maandag 2 februari 2026 opent de nieuwe vestiging van Tica de deuren in Venlo: Tica Projects richt zich op interieurprofessionals, projectinrichters en hospitality-ondernemers.
lees verder
 
Vliegende meubelmakers
lees verder
CAO resultaat Ikea
Ikea Nederland en de vakbonden W.I.M. en FNV hebben een cao-onderhandelingsresultaat behaald, dat de bonden nu ter stemming gaan voorleggen aan hun leden.
lees verder
Nederland op Spoga+gafa 2026
De Nederlandse outdoorbranche is in 2026 nadrukkelijk aanwezig op spoga+gafa in Keulen. Brancheorganisatie DOFAS (Dutch Outdoor Furnishing Association) ondersteunt de beurs opnieuw en ziet bij haar leden brede belangstelling voor deelname.
lees verder
Afvlakking groei prijs koopwoning
Koopwoningen in Nederland zijn in december bijna 6% duurder dan jaar eerder, maar de prijzen daalde bijna 1% ten opzichte van november 2025.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden