Grotere Life is a Jungle

Maandag 03 augustus 2020

Voor de komende vakdagen in De Woonindustrie (DWI) zal Kris & Co de stand voor haar label Life is a Jungle maar liefst 2,5 keer groter maken.
Grotere Life is a Jungle
Grotere Life is a Jungle Grotere Life is a Jungle Grotere Life is a Jungle Grotere Life is a Jungle

Het label Life is a Jungle is volgens Kris & Co uit Oisterwijk de afgelopen jaren sterk gegroeid. Om de gehele collectie te laten zien wilde het bedrijf een grotere showroom. Toen de ruimte naast Life is a Jungle kortgeleden vrij kwam werd de ruimte als aanvulling op de huidige showroom gehuurd.
 
De komende weken werken oprichters Martin Kroes en Kristel Zoontjens (foto 1) hard aan de inrichting van de nieuwe showroom om klaar te zijn voor de vakdagen van 13-15 september (zondag t/m dinsdag) en 21-22 september (maandag + dinsdag). N.B. Bij bezoek graag voorregistreren met timeslots!

Life is a Jungle is vijf jaar geleden opgericht en heeft sinds drie jaar een showroom in DWI naast zo'n 150 andere exposanten. Het jonge Nederlands bedrijf voert eigen ontworpen meubels die grotendeels in Nederland geproduceerd worden. Daardoor kan het ook veel mogelijkheden bieden qua stoffen en leer. De collectie bestaat uit banken, stoelen, eettafels, salontafels, bijzettafels, kasten en een wandlamp. De salontafels, bijzettafels en kasten worden zelfs op voorraad gehouden en kunnen hierdoor binnen een aantal dagen geleverd worden.



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.lifeisajungle.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, kast, tv kast, buffetkast, bijzettafel, dressoir, salon, salontafel, bijzettafel, zitmeubel, eetkamer, verlichting, licht, stoel, fauteuil, bank, #dwi, #woonindustrie, #dewoonindustrie, #krisco, #lifeisajungle

Gerelateerd nieuws
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
 
Kleur geeft armaturen karakter
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
Westwing groeit aanzienlijk in 2025
Westwing overtreft zijn eigen doelstellingen op het gebied van EBITDA, cashflow en marge. Voor 2026 streeft de aanbieder van woon- en interieurartikelen naar verdere groei door uitbreiding, schaalvergroting en een sterkere marktpositie in Europa.
lees verder
 
Nieuwe collectie Bizzotto
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden