Grootste filiaal Prominent

Woensdag 19 juni 2024

Prominent, de specialist in zitmeubelen, heeft zijn grootste filiaal geopend. Dit is gevestigd aan de meubelboulevard in Sliedrecht geopend.
Grootste filiaal Prominent

Het nieuwe pand, gelegen aan de Leeghwaterstraat 243, is na een complete renovatie getransformeerd tot een moderne winkel van 1.400m2. Bezoekers kunnen hier de volledige collectie van banken, fauteuils, eetkamerstoelen en diverse zitstudio’s voor relaxstoelen bekijken.

 

Dit jaar viert Prominent zijn 25-jarig jubileum, dat eerder dit jaar werd gevierd met een nieuwe merkidentiteit en campagne. Hiermee richt Prominent zich nu ook op een jonger publiek. Geertjan van Olst, oprichter en eigenaar van Prominent, zegt: 'In onze nieuwe, moderne winkel helpen we je met liefde en aandacht bij het vinden van het perfecte zitmeubel. Jouw woonplezier én ultiem zitcomfort staan bij ons op nummer één.'

 

Het Prominent Atelier moet een unieke toevoeging worden aan de winkelervaring van Prominent. In dit atelier zijn echt alle stoffen en leersoorten te bekijken. Ook kunnen klanten hier verschillende opties voor bankpoten bekijken en inspiratie opdoen via moodboards.



Links

www.prominent.nu

Tags

nieuws, interieur, meubelen, winkel, winkels, showroom, relaxmeubelen, relaxfauteuil, banken, stoelen, fauteuils, functioneel, zitcomfort, jubileum, merkidentiteit, positionering, herpositionering, reclame, content, print, socialmedia, zitplezier, belevingswereld, consument, merk, jubileum, 25 jaar, zilver, #prominent

Gerelateerd nieuws
Andreas Ohr leidt Dauphin
Dauphin Office Interiors heeft Andreas Ohr (37) benoemd tot algemeen directeur. Sinds begin september is Ohr verantwoordelijkheid over Human Resources en IT, naast de portefeuilles die hij al sinds oktober 2024 beheert als chief commercial officer.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Nieuwe bestuursleden CBM
Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
lees verder
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden