Groeigeld voor Whoppah

Maandag 31 oktober 2022

Het is gelukt: Whoppah heeft € 5 miljoen opgehaald bij investeerders om de wens op te schalen te kunnen financieren.
Groeigeld voor Whoppah

Ruim twee maanden terug liet Whoppah, een marktplaats voor tweedehands design en kunst, weten hun marktplaats ook in het Duits te hebben vertaald om in Duitsland te kunnen groeien. En daarna - naar verwachting vanaf najaar 2023 - nog verder in Frankrijk en Italië. Daarvoor was echter wel groeigeld nodig.

Na € 2,5 miljoen eind vorig jaar, is nu opnieuw gelukt, zo maakte Retailtrends op uit de mond van medeoprichter Evelien Bunnik-Remmelts (foto; Linkedin). Bij 'informele' investeerders is nu € 5 miljoen opgehaald. Het geld gebruikt Whoppah voor marketingactiviteiten, voor bovengenoemde uitbreiding en voor - naast de bestaande in Utrecht - een tweede warehouse in Duitsland en straks ook één in België.



Links

www.whoppah.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, woonartikel, economie, webwinkel, online, webshop, internet, winkel, retail, shop, ecommerce, marktplaats, outlet, tweedehands, design, meubel, #whoppah, #marktplaats

Gerelateerd nieuws
Sluiting Leenbakker winkels Benelux
Leenbakker vertrekt uit Belgieë en heeft slechts een deel van de winkels kunnen overdoen aan andere bedrijven. In Nederland zijn er onlangs een paar winkels gesloten.
lees verder
 
Cyber Art Nouveau op Design Passage
lees verder
 
Hans Filippini directeur Exsta
lees verder
 
Nieuwe verkoopbaas Himolla
lees verder
Uitbreiding recycle collectie
Fischbacher 1819 breidt de Benu Recycled-meubelstoffen-collectie uit met gedurfde nieuwe weefsels in een fris, eigentijds kleurenpalet.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden