Groei november omzet retail weer flink

Vrijdag 13 januari 2017

In november heeft de Nederlandse detailhandel 4,5% meer omgezet dan vorig jaar, op oktober na de hoogste omzetgroei van 2016.
Groei november omzet retail weer flink
Groei november omzet retail weer flink

De verkopen (volume) waren 3,5% hoger. Zowel de foodsector als de non-foodsector realiseerden een hogere omzet. De omzetcijfers zijn gecorrigeerd voor veranderingen in de samenstelling van de koopdagen, zo meldt het CBS. Zonder correctie was de omzet ruim 7% hoger dan in november 2015.

De omzet van de winkels in non-food groeide met 4,1%, waarvan de verkopen 3,3%. Net als in oktober (+8,3%) is de omzet van doe-het-zelf-winkels en winkels in keukens en vloeren fors gegroeid met 9,3%. Ook de omzet van winkels in meubels en huishoudartikelen was opnieuw hoger dan een jaar eerder, zij het dat deze met 1,4% wel bescheiden was.

De online omzet groeide in november met 24,5%, webwinkels 22,9%, multi-channelers 26,6%.

 



Links

www.cbs.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, consumptie, consument, woninginrichting, uitgaven, bestedingen, vertrouwen, economie, consumentenvertrouwen, koopbereidheid, werkloosheid,werkgelegenheid, omzet, detailhandel, woninginrichting, retail, winkel, online, webwinkel, cbs, centraal bureau statistiek, internetverkoop

Gerelateerd nieuws
 
Prima resultaten Flying Tiger
lees verder
Idd Cologne naar hartje stad
Van 26 tot en met 29 oktober 2025 vindt in Keulen de eerste editie plaats van interieurvakbeurs Idd cologne. Tegelijkertijd loopt het stadsprogramma idd cologne downtown, met deelname van ruim 25 winkels, showrooms en ontwerpstudio’s verspreid over de stad.
lees verder
6 Stylingtips zakelijk interieur
[Sponsored artikel] - Het interieur van je eigen zaak is meer dan een praktische ruimte: het vertelt je verhaal, spreekt je klanten aan en weerspiegelt je merkidentiteit.
lees verder
Coretec op Incoda
Coretec is dit jaar met een eigen stand deelnemer aan de Interieur Collectie Dagen (Incoda) in Gorinchem.
lees verder
Vooruitblik op Spoga+gafa 2025
Van 22-24 juni 2025 is Keulen opnieuw het internationale middelpunt voor de tuin- en barbecuesector. Tijdens Spoga+gafa 2025 kunnen bezoekers rekenen op een inhoudelijk programma, actuele trends en volop inspiratie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden