Groei Home Stock

Donderdag 09 maart 2017

Home Stock Limited Editions opende in 2014 voor het eerst zijn deuren in een leegstaand winkelpand in Haarlem. Vorige week verhuisde de winkel naar de overkant naar een vast pand.
Groei Home Stock
Groei Home Stock Groei Home Stock Groei Home Stock

Home Stock begon als een pop-up interieurwinkel, maar groeide na enkele maanden uit tot een retailer van 1.500m2. In juli 2015 kwam er een tweede vestiging in Eindhoven, gevolgd door de online shop. Sinds november 2016 is er tevens een vestiging in Nijmegen.

 

Nu is de eerste winkel in Haarlem verhuisd naar de Drossestraat 16-22. De kinderen van eigenaren Wouter Boon en Sita Baarsma (foto 1) verrichten de officiële opening (2) van het nieuwe pand.

Home Stock heeft een eigen lijn uitgebracht, maar verkoopt ook labels als HK Living, Seletti (foto 3, via VanMokum), Zuiver, Madam Stoltz (via Deens Agency) en BePure (foto 4, De Eekhoorn). De retailer verkoopt industrieel vintage, nieuwe meubels, sieraden en accessoires.

 

Het concept, hoopt de komende jaren meer vestigingen - op de website wordt van 29 gesproken - in Nederland te openen, binnenkort staat de eerstvolgende in Rotterdam op stapel.

 



Links

www.bepurehome.com
www.deeekhoorn.com
www.deens.nl
www.hkliving.nl
www.homestock.nl
www.madamstoltz.dk
www.seletti.it
www.vanmokum.com
www.zuiver.com

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, franchise, formule, woonwinkel, detailhandel, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, samenwerking, #homestock

Gerelateerd nieuws
 
NIeuwe directeur Kees Smit
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
 
Quinti verrast in Milaan
lees verder
 
Nieuwe directie Vepa
lees verder
Nieuwe compacte spiegels
Vier bestaande spiegelontwerpen van Deknudt zijn vanaf nu verkrijgbaar in een kleiner formaat. Dit geldt voor de modellen Gallery S, Matin S, Calco Round en Ray S.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden