GIO Erkenning interieurproducten

Dinsdag 20 oktober 2020

Afgelopen vrijdag, 16 oktober, tijdens de DDW hebben meerdere fabrikanten Gio-erkenningen gekregen voor hun zitmeubelen en virtuele haard.
GIO Erkenning interieurproducten
GIO Erkenning interieurproducten GIO Erkenning interieurproducten

Een Erkenning Goed Industrieel Ontwerp (Gio) is geen prijs maar een kwaliteitsstempel voor goed vakmanschap. Designlink, de organisatie achter Gio, benadrukt hiermee het belang van integrale productontwikkeling en stimuleert de toepassing van industrieel ontwerpen. Een onafhankelijke vakjury, bestaande uit Jan Siebers, Zuzanna Skalska en Hans Robertus, beoordeelde de inzendingen op functionaliteit, vormgeving, originaliteit, ergonomie, materiaalgebruik en respect.

Zo had de jury erkenning voor het zitconcept Quadrant van producent Gealux (foto 1). Met de compacte elementen kunnen talloze configuraties worden gemaakt. Gealux is te vinden op DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein.

Ook de bijzondere fauteuil Ameba (foto 2) van Cooloo, ontworpen door Hugo de Ruiter en Leo Schraven viel die eer te beurt. Van een afstand lijkt de fauteuil Ameba gemaakt van beton, maar hij is gemaakt van zachtschuim met een speciale coating. Voor de afwerking is leerafval gebruikt afkomstig van de Nederlandse leerindustrie.

Erkenning was er tevens voor de draaifauteuil Cream van Leolux, ontworpen door Truly Truly en de Bibo door Roderick Vos voor Pode, waarover we reeds eerder publiceerden (klik de modelnamen). Tenslotte kreeg ook Kalfire eenzelfde waardering voor de virtuele haard Kalfire E-one (foto 3).



Links

www.cooloo.nl
www.gealux.nl
www.kalfire.nl
www.leolux.com
www.pode.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, show, event, evenement, beurs, meubel, bank, tafel verlichting, licht, design, stoel, fauteuil, bank, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, hotel, kantoor, kantoorfaciliteit, home office, homeoffice, werkplek, werkomgeving, gio, goed industrieel ontwerp, erkenning, dwi, de woonindustrie, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #cooloo, #gealux, #kalfire, #leolux, #leolux, #Pode, #studioroderickvos, #trulytruly, #ddw, #gio

Gerelateerd nieuws
Jazz breidt zitcollectie uit
Turri presenteert de nieuwe gestoffeerde collectie Jazz, ontworpen door Giuseppe Viganň. De serie bestaat uit een twee- en driezitsbank en was eerder dit jaar als preview te zien tijdens de Meubelbeurs in Milaan.
lees verder
Idd cologne kiest opnieuw stad
Beurs en showrooms vormen samen één programma in Keulen. De editie van 2026 sluit opnieuw aan op Orgatec en richt zich op wonen, hospitality en design.
lees verder
 
Roderick Vos ontwerpt City Sofa
lees verder
Mooi interieur is risico in huis
[Sponsored artikel] - Een mooi huis is ook een kwetsbaar huis. Juist in huizen waar veel aandacht naar interieur gaat, zitten verrassend veel “risicomomenten”.
lees verder
Grote investering Unilin Panels
Unilin plant een investering van meer dan € 100 miljoen in de spaanplatenfabriek van Unilin Panels in Oostrozebeke.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden