Gezelligheid bij Cosy Villa

Donderdag 06 augustus 2020

Cosy Villa is een Nederlandse meubelmerk van LS Developments uit Beneden Leeuwen dat nieuw landelijk wonen en gezelligheid wil uitstralen.
Gezelligheid bij Cosy Villa
Gezelligheid bij Cosy Villa Gezelligheid bij Cosy Villa

LS Developments is het bedrijf achter Cosy Villa en een van de vier dochterondernemingen van ES Group. SLX Studio, Easy Furniture Support en SVHH Products zijn de andere drie. Laatstgenoemde is beter bekend onder de naam Easysofa, wat onder meer het label Ginger op de markt brengt en eveneens aan de van Heemstraweg 42-04 in Beneden Leeuwen gevestigd is. ES Group is overigens weer dochter van SVHH Holding bv uit Amsterdam.

De nieuwe Cosy Villa wordt door LS Developments omschreven als een warme, zachte, luxueuze, sfeer- en smaakvolle collectie die rust in huis creëert. Het label heeft drie nieuwe moodboards ontwikkeld met elk een eigen sfeer: Barn (foto 1), Greenhouse (foto 2) en Weekend (foto 3). Hoewel de moods op zichzelf staan, zijn ze goed te combineren. Cosy Villa heeft in drie verkooppunten in België en 21 in Nederland.




Links

www.cosyvilla.nl
www.easysofa.com
www.gingerhome.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woonaccessoire, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, meubel, bank, fauteuil, zitten, zitmeubel, poef, plaid, kleed, tafel, bijzettafel, woon, #easysofa, #gingerhome, #ibride, #cosyvilla, #lsdevelopments, #svhh, #esgroup

Gerelateerd nieuws
Maxima bezoekt meubelmaker Vepa
Koningin Máxima bracht op 1 april een werkbezoek aan Vepa in Hoogeveen. Het bezoek vond plaats binnen het programma van Circulair Groningen Drenthe, waarin bedrijven werken aan een circulaire economie.
lees verder
HMC studenten presenteren in Milaan
Net afgestudeerde ontwerpers van Hout- en Meubileringscollege presenteren hun meesterwerken op de Salone del Mobile in Milaan.
lees verder
 
Deens label Formarkivet naar Milaan
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Eerste invulling Trendz/Showup
De gezamenlijke beurs Trendz/Showup krijgt concreter vorm. Voor de eerste editie, van 30 augustus - 1 september in de Evenementenhal Gorinchem, zijn nu de eerste deelnemende merken en programmaonderdelen bekendgemaakt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden