Geometrische inspiratie voor Branca

Woensdag 13 maart 2024

De nieuwste fauteuil van het Portugees designlabel Branca heet Conic en is volgens het bedrijf geïnspireerd door geometrie.
Geometrische inspiratie voor Branca
Geometrische inspiratie voor Branca Geometrische inspiratie voor Branca Geometrische inspiratie voor Branca

Geometrie is volgens Branca overal, van natuurlijk tot kunstmatig. De inspiratie voor deze nieuwe fauteuil komt van het idee dat de schoonheid van de objecten die we ontwerpen ligt in het geometrische spel van hun elementen. Conic is een tekenspel. Zoals het bedrijf zelf poëtisch in een persbericht schrijft: 'Vanuit het geometrische massief tekenen we varianten van subtiele overeenkomsten en afwijkingen, wat resulteert in een harmonieuze spanning van volumetrische perceptie, uiteindelijk van geometrische schoonheid.'

 

Conic heeft een multiplex basis met schaal van voorgevormd schuim. Hij rust op vier metalen poten. De stoffen zijn van Maharam, Gabriel en Kvadrat en leersoorten van Elastron.

 

Agent voor Branca is Peter Gallet van Swytch uit Brussel.



Links

www.branca-lisboa.com
www.swytch.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, kantoor, beurs, meubel, tafel, kast, opberg, fauteuil, stoel, zitmeubel, stoel, fauteuil, design, #branca, #swytch

Gerelateerd nieuws
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder
 
Nieuwe director Deli Home
lees verder
Overname Kwantum en Leenbakker
De Duitse Investeringsmaatschappij Orlando Capital V wil de woonwinkelketens Kwantum en Leen Bakker overnemen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden