Geinspireerd op de natuur

Maandag 27 juni 2022

Odette Ex heeft opnieuw in samenwerking met Desso (Tarkett) een uniek vloerenconcept ontwikkeld geïnspireerd op de natuur: de Nature collectie.
Geinspireerd op de natuur
Geinspireerd op de natuur Geinspireerd op de natuur Geinspireerd op de natuur Geinspireerd op de natuur Geinspireerd op de natuur

De Desso & Ex Nature-collectie is geïnspireerd op de natuur. De door weersinvloeden doorleefde materialen en structuren zoals natuursteen, travertin, stucco en linnen vormen de basis van de dessins. Aangevuld met een gestileerd patroon dat doet denken aan zwerfkeien. Deze collectie kent achttien verschillende nieuwe dessins. De tinten en structuren werken goed samen en creëren één geheel, terwijl ze tevens de verschillende ruimtes in een gebouw een onderscheidend karakter geven.

 

Het natuurlijke kleurenpalet bestaat uit een zestal basiskleuren; aarde, zand, mos, heelal, houtskool en violet. Deze kleuren hebben (veelal) een diepere donkere variant die overgaat naar zachte, sobere pasteltinten. Van mos met veel groentinten die doen denken aan het bos, tot de zachte, zonovergoten gloed van zand: elke designkeuze binnen de nieuwe collectie biedt diepte en past harmonieus bij alle andere ontwerpen.

Het kamerbrede tapijt en de op maat gemaakte vloerkleden sluiten in kleuren en texturen naadloos op elkaar aan en kunnen eenvoudig met elkaar gecombineerd worden. Het karakter van de Desso & Ex Nature collectie kenmerkt zich door zijn puurheid en verbindt de elementen waardoor er een vanzelfsprekende gelaagdheid in het interieur ontstaat. 

 

Odette Ex: 'Als mens zijn we in eenheid met de natuur. Daarvoor haalden we inspiratie uit levende materialen en natuurlijke paletten. We hebben dit vertaald tot een eigentijds ontwerp dat de verbinding tussen binnen en buiten vloeiend in elkaar laat overlopen. Een goed interieur is een interieur dat ademt.

Ik kan niet wachten om te zien hoe andere designers geïnspireerd worden deze collectie te gaan gebruiken om binnenruimtes te verrijken en verder tot leven te brengen.'

 

Speciaal voor deze collectie is er een inspiratieboek gemaakt. Desso Tarkett uit Waalwijk heeft een stand op DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein.



Links

www.ex-interiors.nl/collection/
www.dessotarkett.nl
www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, vloer, vloerbedekking, tapijt, vloerkleed, garen, textiel, natuur, inspiratie, kleuren, materialen, duurzaam, #dessotarkett, #tarkett, #desso, #paradiso, #paris, #dwi, #dewoonindustrie, #exinterior, #exnature

Gerelateerd nieuws
 
Vertrek Niek Rongen
lees verder
Groter aandeel Belysse bij Ide
Via een transparantieverklaring maakt Belysse bekend dat Joris Ide een belang van meer dan 5% in het bedrijf heeft opgebouwd.
lees verder
Riviera Maison vloeren
De vloeren van Riviera Maison, een collectie van Holland Top Floor, blijven ook bestaan na de doorstart van het merk.
lees verder
Intr opent vestiging Amsterdam
Groothandel Intr opent een nieuwe Intr Point Amsterdam, dat sinds 11 augustus operationeel is voor klanten. Tegelijkertijd sluit de vestiging in Hoofddorp haar deuren.
lees verder
Trendz: variatie voor inspiratie
[Sponsored artikel] - Ontdek tijdens Trendz Najaar 2025 in de Evenementenhal in Gorinchem de kracht van variatie voor inkoop en inspiratie: voor ieder wat wils.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden