Galaxy PVC stroken-collectie Bodiax

Vrijdag 09 oktober 2015

Medio oktober zal Bodiax haar PVC stroken assortiment uitbreiden met een nieuwe collectie: Galaxy. Bodiax wordt in Nederland gedistribueerd door Heditex.
Galaxy PVC stroken-collectie Bodiax

De Galaxy-collectie is geschikt voor woongebruik en moet op de vloer verlijmd worden. Volgens Heditex komt de collectie door de designs, voelbare houtstructuur en een microvelling rand rondom bijzonder natuurgetrouw over.

De PVC-Vloer is gemakkelijk in onderhoud en heeft een hoge slijtvastheid. Er wordt dan ook 15 jaar garantie bij woongebruik gegeven. Ook is deze geschikt voor vloerverwarming en -koeling. Verder wordt Bodiax volgens Europese normen geproduceerd en is geschikt voor recycling.

Naast deze nieuwe PVC stroken collectie wordt er ook gewerkt aan een nieuwe laminaat collectie. De collecties kunnen bekeken worden in de showroom van Heditex in Vlaardingen. Op vloerengebied voert Heditex naast Bodiax ook Meister. Daarnaast heeft de grossier ook raamdecoratie en stoffeerbenodigdheden in het assortiment.

 



Links

www.heditex.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project residentieel, vloer, vloerbedekking, tegel, strook, stroken, pvc, lvt, keramiek, terra cotta, steen, hout, vloeren, bodiax, heditex

Gerelateerd nieuws
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Goud duurzaamheidsbeleid Unilin
Unilin behaalt Ecovadis Gold voor duurzaamheidsbeleid, waardoor men behoort tot de best beoordeelde bedrijven voor deze medaille.
lees verder
Nieuws van Coretec
Coretec Floors zal in september acte de presence geven op het interieurvakevent Incoda (Interieur Collectie Dagen) met een preview van hun nieuwe chevron-formaat.
lees verder
Verhaal creatieve makers op Incoda
Unique Objects: het verhaal van creatieve makers komt tijdens het interieurevent Incoda in de Evenementenhal Gorinchem in september tot leven.
lees verder
Coretec hoofdsponsor BCO
Core­tec wordt nieu­we hoofd­spon­sor van basketbalvereniging BC Oostende, waardoor de merknaam ook in de naam van de club komt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden