Gärsnäs brengt genaaid hout

Maandag 29 februari 2016

Het duo Färg & Blanche ontwierp voor de Zweedse fabrikant Gärsnäs de bank en fauteuil Julius waarbij het hout genaaid is.
Gärsnäs brengt genaaid hout
Gärsnäs brengt genaaid hout Gärsnäs brengt genaaid hout Gärsnäs brengt genaaid hout Gärsnäs brengt genaaid hout Gärsnäs brengt genaaid hout

Deze Julius is gemaakt met behulp van de revolutionaire 'Wood tailoring'-techniek waarbij het meubilair is aan elkaar genaaid: de bekleding en opvulling is vastgenaaid aan de houten buitenschaal waarbij gedetailleerde doorgaande stiksels in de rugleuning en zitting te zien zijn. Hierdoor hoeft bij de productie van de stoel ook geen lijm gebruikt te worden.

Gärsnäs introduceerde overigens recent nog een aantal andere nieuwe ontwerpen, zoals de Hedwig van David Ericsson (foto 4), Day Lite en Day High van Pierre Sindre (foto 5) en een uitbreiding van de Pop-serie smen met Patrik Bengtsson (foto 6).

Overigens publiceert de fabrikant nog geen vertegenwoordiging in de Benelux.

 



Links

www.garsnas.se/en

Tags

Nieuws, interieur, inrichting wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, hotel, meubel, zitmeubel, draaifauteuil, draaistoel, fauteuil, stoel, lounge, bank, woonkamer, design

Gerelateerd nieuws
Andreas Ohr leidt Dauphin
Dauphin Office Interiors heeft Andreas Ohr (37) benoemd tot algemeen directeur. Sinds begin september is Ohr verantwoordelijkheid over Human Resources en IT, naast de portefeuilles die hij al sinds oktober 2024 beheert als chief commercial officer.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Nieuwe bestuursleden CBM
Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
lees verder
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden