Frisse wind op de Woonbeurs

Woensdag 01 oktober 2014

Op dinsdag 30 september werd de 22ste editie van de Woonbeurs in de RAI officieel geopend door presentator Viktor Brand, die ook het nieuwe vtwonen tv-programma presenteert.
Frisse wind op de Woonbeurs

Bij de opening werden ook de WoonbeursPin award uitgereikt aan Linteloo, die Lex Pott had verkozen tot YNG TLNT 2014. Het thema voor deze Woonbeurs is ‘denim’. Volgens Ingrid van Schooten, manager van de Woonbeurs, betekent denim voor de organisatie 'terug naar de basis'. Denim is een stof die verbindt en die uit het hoofd en terug naar het hart gaat. Volgens Van Schooten wordt de beurs dit jaar gekenmerkt door optimisme, veelzijdigheid, gretige nieuwe ondernemers en heel veel nieuws. 

 

Er zijn veel primeurs, veel product-marktcombinaties als gevolg van ontwikkelingen. Vtwonen bestaat vijftig jaar en is niet alleen meer een blad maar een platform, inclusief tv-programma. Muurbloem bestaat vijftien jaar, Eigen Huis & Interieur lanceert de eigen collecties Blond en Luxe, Linteloo bestaat twintig jaar, het Secret House is door vtwonen ingericht als huis van ons Koningspaar, Jasno heeft papieren vouwgordijnen als noviteit, Janko de Jong een duurzame pellet kachel, de no-steel tafel van Jacco Bakker, de interactieve Swoof ledlamp van Yudo en zo is er nog heel veel nieuws te zien.

 

De Woonbeurs vindt plaats van 30 september t/m 5 oktober in de RAI in Amsterdam. 



Links

www.woonbeurs.nl

Tags

wonen, interieur, inspiratie, woonbeurs, woonevenement, meubel, bed, lamp, verlichting, stof, interieurbekleding, vloer, woonaccessoire

Gerelateerd nieuws
 
Ada krijgt nieuwe eigenaar
lees verder
Meer omzet, minder verlies Xenos
Uit de jaarcijfers van Xenos blijkt dat de omzet vorig jaar is toegenomen, maar dat er nog steeds verlies wordt geleden.
lees verder
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden