Forse groei retailers

Dinsdag 13 oktober 2015

Raamdecoratiespecialist Heytens gaat drie nieuwe franchisevestigingen openen in Grivegnée (Luik), Sint-Pieters-Leeuw en Doornik. En Meubelgigant Heylen investeert flink in extra oppervlakte.
Forse groei retailers
Forse groei retailers

Vorig jaar maakte Heytens al bekend dat het verder wil groeien door middel van franchising en kwam met een nieuw concept dat toegankelijker is voor franchisenemers. Het bedrijf is momenteel eigendom van de Franse groep Ariane. Ook in Frankrijk zijn er recent twee franchisezaken bijgekomen, in Vendenheim (Straatsburg) en Vannes (Bretagne), zo meldt Retail Detail.

Heytens opende zijn eerste winkel in 1974 in Overijse en heeft meer dan 130 vestigingen, waarvan ruim twintig in franchise. Het is in vier landen actief: ruim 50 vestigingen in België, een kleine 75 in Frankrijk, vijf in Zwitserland en twee in Luxemburg.

De meubelboulevard van Heylen in het Limburgse Peer gaat ruim elf miljoen euro investeren in 15.000 vierkant meter extra oppervlakte, bovenop de huidige 35.000 meter. De uitbereiding moet eind 2016 gerealiseerd zijn.

 



Links

www.heytens.com
www.ariane-groupe.com
www.heylen.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, woninginrichter, retail, winkel, online, meubels, accessoires, decoratie, economie, meubel, meubelwinkel, woonwinkel, raam, raamdecoratie, zonwering, gordijn, jaloezie, lamel

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
 
Nieuwe lifestyle beurs Zuid Amerika
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
Platform vloer & interieurafwerking
Van 19-22 januari 2026 Domotex Hannover: de vakbeurs voor vloerbedekking én interieurafwerking presenteert zich met een vernieuwd concept, een bredere focus én nieuwe beursthema's. Van vloeren tot wanden, plafonds en buitenruimtes.
lees verder
Remy Meijers voor Qliv
Interieurontwerper Remy Meijers ontwikkelde in samenwerking met het Nederlandse meubelmerk Qliv een nieuwe eettafel. De tafel, met de naam Fasset, vormt de eerste samenwerking tussen Meijers en het label.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden