Fonq over 100 miljoen

Maandag 12 juli 2021

Fonq is tevreden, de miljoenenomzet van de woonwebwinkel laat zich voor het eerst uitdrukken in drie cijfers. Daarnaast ontving het bedrijf meerdere Shoppingawards.
Fonq over 100 miljoen

Fonq verkocht afgelopen boekjaar meer dan 1,7 miljoen producten, met een omzet van € 103 miljoen. Deze groei vond vooral plaatst in de eerste maanden van dit jaar. Door de coronacrisis gingen consumenten toen veel vaker online kopen. Fonq had het drukker dan ooit. Er werd 400% meer gezocht naar bureaus en bureaustoelen en het aantal bezoekers groeide snel. De eerste maanden in het boekjaar steeg het verkeer naar het platform met meer dan 70%. Na de eerste drukte normaliseerde de cijfers weer richting de zomer. Omzet en drukte zijn echter natuurlijk geen garantie voor winst. Website Retailstrends zocht bij de KvK uit dat Fonq een jaar eerder nog € 2,7 miljoen verlies leed. Inmiddels zegt het bedrijf weer winstgevend te zijn.

 

Fonq laat verder weten dat het zich de komende tijd meer wil richten op het uitbreiden van productpagina’s, door bijvoorbeeld meer aandacht te geven aan foto’s en reviews van klanten. Daarnaast is er een nieuwe tool aan het platform toegevoegd waarmee klanten een moodboard kunnen maken door verschillende producten in een woonkamer te plaatsen. Tot slot is de webwinkel van plan om aankomend jaar te investeren in het efficiënter versturen van grote pakketten.

 

Fonq won in de eerste helft van 2021 ook twee Shopping Awards, in de categorie Wonen en de titel van Beste Webwinkel 2021.



Links

www.fonq.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, woninginrichter, retail, etail, winkel, online, meubelen, accessoires, decoratie, economie. meubel, meubelwinkel, e-commerce, internet, woonwinkel, online, webwinkel, webshop, marktplaats, platform, verkoop, #fonq

Gerelateerd nieuws
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
Collett & Victor afgebrand
Een felle brand heeft dinsdag15 juli het hoofdkantoor van zitmeubelfabrikant Collett & Victor in Emelgem volledig in de as gelegd. De rookpluim was tot kilometers ver te zien en bij de brand is asbest vrijgekomen.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
 
Showup 25: kleur en karakter
lees verder
Een feest van Lef
Elk jaar sluit HMC het jaar af met de eindejaarsexpo, dit jaar met als thema Lef.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden