Fonq doet weer VT Wonen

Maandag 17 december 2018

Fonq wordt per april licentiepartner van VT Wonen en gaat opnieuw de gehele logistiek en klantenservice voor het interieurlabel doen.
Fonq doet weer VT Wonen

Woonwebwinkelier Fonq gaat vanaf april 2019 voorraadbeheer, inkoop, logistiek, shopmanagement en klantenservice voor VT Wonen regelen, zo meldt Twinkle. De consument zal niets merken van de overgang: de collectiekeuze en marketinguitingen blijven gelijk.

Tot aan 2013 beheerde Fonq al eerder de webwinkel van VT Wonen. Daarna ging eigenaar Sanoma dat zelf doen. Zoals bekend geeft het mediabedrijf ook het gelijknamige tijdschrift uit, organiseert het jaarlijks de VT Wonen & Design beurs en is het regelmatig te zien op televisie. Volgens Sanoma bereikt het label via die kanalen in totaal zo'n 6,2 miljoen mensen.

In De Woonindustrie (DWI) in Nieuwegein presenteert Coming Lifestyle de bankencollectie van VT Wonen (foto model Urban; site Coming). Recent werd ook bekend dat Swiss Sense een boxspring-collectie van het label gaat voeren.

Onlangs stelde Fonq een nieuwe ceo aan: Antoine Brouwer. Eerder dit jaar liet de online reseller uit Utrecht weten een marktplaats te willen zijn waar ook externe partijen hun waar kunnen verkopen.




Links

www.coming.nl
www.dewoonindustrie.nl
www.fonq.nl
www.sanoma-uitgevers.nl
www.sanoma.be/nl
www.swisssense.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, woonartikel, economie, webwinkel, online, webshop, internet, winkel, retail, shop, marktplaats, outlet, #vtwonen, #dwi, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #coming, #cominglifestyle, #swisssense, #fonq, #sanoma

Gerelateerd nieuws
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder
Vloerkleden inspireren handdoeken
Suite702 introduceert de handdoekencollectie Blend met ontwerper Lex Pott, die geïnspireerd is op zijn eerdere karpettencollectie voor het bedrijf.
lees verder
 
Spoga+Gafa 2025 weg naar toekomst
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
Flexa4dreams failliet
Flexa4dreams, producent van kindermeubelen, heeft faillissement aangevraagd na jaren van verlies. Dat meldt de website Wood Supply.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden