Fonq accepteert bitcoins

Zaterdag 28 november 2015

Klanten van Fonq.nl kunnen nu ook betalen met bitcoins. Het webwarenhuis volgt daarmee het voorbeeld van Thuisbezorgd.nl en DeOnlineDrogist.
Fonq accepteert bitcoins

Thuisbezorgd.nl biedt het afrekenen met bitcoins al sinds november 2013 als een alternatief voor de online betaalmogelijkeid Ideal. DeOnlineDrogist volgde kort daarna, vooral om zijn klanten discreet te kunnen laten betalen, zo meldt Retaildetail.

Nu volgt dus ook woonwarenhuis fonQ.nl. Het accepteert de elektronische munt als betaalmogelijkheid naast creditcards (Mastercard, Visa en American Express), online betaalsystemen Ideal en PayPal en betalen bij levering. Voor de afwikkeling van de betalingen met bitcoin werkt fonQ samen met BitPay.

Fonq had vorig jaar een omzet van € 49 miljoen. In het eerste semester van 2015 stegen de verkoop met 25%. Fonq's zusterbedrijven Wehkamp en Create2Fit accepteren bitcoins nog niet.

 



Links

www.apax.com
www.create2fit.com
www.fonq.nl
www.rfshollandholding.com
www.wehkamp.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woonartikel, meubel, bank, stoel, tafel, kast, bureau, vloer, lamp, verlichting, woonaccessoire, gordijn, interieurbekleding, stof, bed, matras, verf, overname, fusie, economie, webwinkel, online, webshop, internet

Gerelateerd nieuws
Kansen voor duurzame bouw
'Biobased bouwen komt alleen verder met sturing van de overheid', zo staat in een onlangs aangeboden rapport aan minister Keijzer.
lees verder
Incoda: interieur in beweging
De Interieur Collectie Dagen (Incoda), die van 21 tot en met 23 september plaatsvinden in de Evenementenhal in Gorinchem, presenteren dit jaar opnieuw een breed programma waarin vakkennis, innovatie en ontmoeting centraal staan.
lees verder
 
Afscheid bij Rinos
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden