Fonq accepteert bitcoins

Zaterdag 28 november 2015

Klanten van Fonq.nl kunnen nu ook betalen met bitcoins. Het webwarenhuis volgt daarmee het voorbeeld van Thuisbezorgd.nl en DeOnlineDrogist.
Fonq accepteert bitcoins

Thuisbezorgd.nl biedt het afrekenen met bitcoins al sinds november 2013 als een alternatief voor de online betaalmogelijkeid Ideal. DeOnlineDrogist volgde kort daarna, vooral om zijn klanten discreet te kunnen laten betalen, zo meldt Retaildetail.

Nu volgt dus ook woonwarenhuis fonQ.nl. Het accepteert de elektronische munt als betaalmogelijkheid naast creditcards (Mastercard, Visa en American Express), online betaalsystemen Ideal en PayPal en betalen bij levering. Voor de afwikkeling van de betalingen met bitcoin werkt fonQ samen met BitPay.

Fonq had vorig jaar een omzet van € 49 miljoen. In het eerste semester van 2015 stegen de verkoop met 25%. Fonq's zusterbedrijven Wehkamp en Create2Fit accepteren bitcoins nog niet.

 



Links

www.apax.com
www.create2fit.com
www.fonq.nl
www.rfshollandholding.com
www.wehkamp.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woonartikel, meubel, bank, stoel, tafel, kast, bureau, vloer, lamp, verlichting, woonaccessoire, gordijn, interieurbekleding, stof, bed, matras, verf, overname, fusie, economie, webwinkel, online, webshop, internet

Gerelateerd nieuws
Sterke stijging prijs koopwoningen
Een koopwoning in Nederland kostte in 2025 gemiddeld € 480.000, een stijging van ruim € 29.000 ten opzichte het jaar ervoor. Zo medlt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
lees verder
Maison&Objet naar de basis
Maison&Objet trok in januari 67.286 unieke bezoekers uit 148 landen. 2.294 Merken presenteerden zich op de beurs, waarvan 543 nieuwe. De beurs grijpt terug op de oorspronkelijke basis: vakmanschap en eigentijds design als fundament voor internationale handel.
lees verder
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
Webinar met Lidewij Edelkoort
Het Trendinstituut organiseert op dinsdag 11 maart een webinar met trendforecaster Lidewij Edelkoort. Tijdens de online sessie blikt ze terug op actuele maatschappelijke ontwikkelingen en geeft een vooruitblik op verschuivingen binnen wonen, interieur en design.
lees verder
Profilering Nederlandse textielsector
Nederland profileert zich eind april met circulair textiel met een eigen landenpaviljoen tijdens de internationale technisch textielbeurs Techtextil in de Messe Frankfurt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden