Fleurige lente Indes Fuggerhaus

Dinsdag 19 januari 2021

Het Duitse bedrijf Indes Fuggerhaus komt met een voorjaarscollectie gordijnstoffen waarbij genieten en ontspannen de kernwoorden zijn.
Fleurige lente Indes Fuggerhaus
Fleurige lente Indes Fuggerhaus Fleurige lente Indes Fuggerhaus

Enjoy and Relax, zo heet de voorjaarscollectie van Indes Fuggerhaus. De collectie bestaat volgens het bedrijf uit hoogwaardige velourskwaliteiten en satijnen stoffen met vooral florale motieven. In de collectie zijn natuurlijke structuren, en zachte burn-outs met natuurlijke motieven te vinden.

 

Een absolute highlight is volgens Indes de bedrukte satijnen stof Glory (foto 2), waarop met een aquareltechniek bloemmotieven zijn aangebracht. Ook afgebeeld is de stof Clarence (foto 3). Deze items worden aangevuld met een velours met groot bloemmotief, een effen kwaliteit, een kamerhoge chennille en irriserend velours.



Links

www.indes.de
www.indesfuggerhaus.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, stof, meubelstof, gordijn, bekleding, decoratie, raambekleding, raamdecoratie, meubelbekleding, textiel, interieurtextiel, confectioneren, geconfectioneerd, confectie, presentatie, introductie, #indesfuggerhaus, #enjoyandrelax

Gerelateerd nieuws
Jansen nieuwe directeur Modint
Maurice Jansen treedt aan als nieuwe Algemeen Directeur van Modint, de brancheorganisatie voor mode, interieur, tapijt en textiel.
lees verder
Extra aandeelhouders vlasbedrijf
Joe Lano en Vybros Capital Partners stappen in vlasbedrijf Jos Vanneste, één van de marktleiders in dit segment.
lees verder
Ikea schrapt banen
Inter Ikea, de rechtenhouder en franchisegever van de bekende Zweedse woonwinkelketen, gaat in de kosten snijden om prijzen te verlagen, nu het consumentenvertrouwen verder afneemt.
lees verder
Overnamebod voor Kortrijk Xpo
Kortrijk Xpo/Xpo Group, het bedrijf achter de beurslocatie in Kortijk en organisators van diverse beurzen, komt na openbaar bod van Easyfairs zo goed als zeker in nieuwe handen terecht
lees verder
Nieuwe collecties Andreatti
In Milaan presenteerde Chiara Andreatti nieuwe ontwerpen voor onder meer Cassina, Ethimo, l'Opificio, Paola C. en Potocco. De presentaties varieerden van meubel- en outdoorontwerpen tot textiel- en glascollecties.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden